Ranoja

Cedrus lisaseadme vahetükk CEDRGL32

Availability: Laos

CEDRUS GL01 mullafreesile sobiv hoidik tarvikute paigaldamiseks.
See on kaasaegne, professionaalne ja samal ajal väga spetsialiseerunud täiendus tiislile.
Selle hoidikuga saad kinnitada kõik saadaolevad tarvikud. Küsi julgelt lisainfot!
Lisaseade sobib masinale:
Mullafrees GL01

Garantii 1 aasta (eraisikule 2 aastat)
Seadme eeldatav tarneaeg 2-3 nädalat

35,00 

Saadaval järeltellimisel

Brändid:
SKU: CEDRGL32

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Cedrus lisaseadme vahetükk CEDRGL32
  Mullafreeside lisaseadmed on olulised tööriistad:
  mis täiendavad ja laiendavad mullafreeside funktsionaalsust põllumajanduses ja aiahoolduses. Need lisaseadmed aitavad veelgi paremini kohanduda erinevate pinnasetingimustega ning võimaldavad mullafreesidel täita mitmekülgseid ülesandeid alates mulla ettevalmistamisest kuni kultiveerimiseni. Allpool on mõned näited mullafreeside lisaseadmetest:

  Kartulikopad: Mullafreesidele lisatavad kartulikopad on spetsiaalselt kavandatud kartulite harimiseks. Need koguvad maapinnast kive, umbrohtu ja muud prahimaterjali ning samal ajal säilitavad optimaalsed tingimused kartulite kasvuks.

  Sõelaadapterid: Sõelaadapterid on mullafreesi lisaseadmed, mis võimaldavad mullal paremini seguneda ja eemaldada suuremad kivid, juured ja muud tükid. See aitab tagada ühtlase ja peenema mullastruktuuri.

  Kultivaatorid: Mullafreesidele lisatavad kultivaatorid aitavad mulla pealmist kihti lahti muuta, parandades sellega mulla õhuvahetust ja soodustades taimede juurtele juurdepääsu olulistele toitainetele.

  Reavahesüsteemid: Põllumajanduslikes rakendustes kasutatakse sageli mullafreeside lisaseadmeid, mis aitavad luua regulaarseid reavahesid. See võimaldab täpsemat külvamist ja istutamist.

  Lõikeorganid: Mullafreesidele saab lisada erinevaid lõikeorganeid, mis aitavad töödelda ja lõigata erinevaid taimejääke. Näiteks võivad need olla sobilikud aiasaaduste koristamisel või haljasmassi katkestamisel.

  Muruäärekultivaatorid: Aiarajatiste ja murualade hooldamiseks on saadaval spetsiaalsed mullafreeside lisaseadmed, mis võimaldavad kergesti töödelda ja hooldada muruääri ning keerukama kujuga alasid.

  Mullafreeside lisaseadmed muudavad need tööriistad veelgi mitmekülgsemaks ja kohandatavamaks vastavalt konkreetsetele vajadustele. Tänu neile saavad põllumajandustootjad, aednikud ja haljastusspetsialistid paremini kohanduda erinevate pinnasetingimustega ning saavutada optimaalsed tulemused mulla ettevalmistamisel ja kultiveerimisel.
  Cedrus lisaseadme vahetükk CEDRGL32

  Cedrus on bränd, mis on tuntud oma kvaliteetsete aiatööriistade ja aiatehnika lahenduste poolest, pakkudes kasutajatele usaldusväärseid vahendeid aia hooldamiseks ja kujundamiseks. Brändi filosoofia keskendub funktsionaalsusele, vastupidavusele ja kasutusmugavusele, mis teeb Cedrus toodetest atraktiivse valiku nii koduaednikele kui ka professionaalsetele aednikele.

  Cedrus on pühendunud innovatsioonile ja tehnoloogilisele arengule, tagades, et nende tooted vastaksid tänapäevastele nõudmistele ja vajadustele. Brändi tootevalik hõlmab mitmesuguseid aiatööriistu, alates oksapurustajatest ja muruniidukitest kuni trimmerite ja lehepuhuriteni. Iga toode on hoolikalt disainitud, arvestades kasutajate vajadusi ja keskkonnasõbralikkust.

  Cedrus panustab jätkusuutlikkusse, pakkudes tooteid, mis aitavad vähendada aiajäätmete kogust ja soodustavad taaskasutust. Lisaks on bränd tuntud oma klienditeeninduse ja tootekvaliteedi poolest, pakkudes tarbijatele kindlustunnet oma valiku suhtes.

  Brändi CEDRUS taga on pühendunud meeskond, kes usub, et iga aednik peaks saama nautida aiatöid ilma kompromissideta. Cedrus tooted on loodud selleks, et muuta aiatööd lihtsamaks, tõhusamaks ja nauditavamaks. Olgu tegemist aia korrastamise, rohu niitmise või oksapurustamisega – Cedrus brändi all leiab igaüks endale sobiva lahenduse oma aia eest hoolitsemiseks.

  Cedrus lisaseadme vahetükk CEDRGL32
  Sa vaatad: Cedrus lisaseadme vahetükk CEDRGL32 35,00 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge