Cedrus tööriistakott CEDTB

Availability: Laos

Cedrus tööriistakott CEDTB

Kott akutööriistadele
Kvaliteetne ja ruumikas tööriistakott Cedrus logoga
ANTUD SEADMEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

18,90 

2 laos (saab järeltellida)

Brändid:
SKU: CEDTB

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Cedrus tööriistakott CEDTB
  Akutööriistad on elektrilised tööriistad, mis töötavad toiteallikana aku abil. Need tööriistad pakuvad kasutajatele suuremat liikumisvabadust ja paindlikkust, kuna neid saab kasutada seal, kus elektrivõrku pole kättesaadav või kus voolujuhe oleks ebamugav või takistav. Siin on mõned levinumad akutööriistad ja nende kasutusvaldkonnad:

  Akutrellid ja kruvikeerajad: Kasutatakse aukude puurimiseks ja kruvide kinnitamiseks puit-, metalli- ja muude materjalidega töötamisel. Neid kasutatakse sageli ehitus-, remondi- ja kokkupanetöödel.

  Akulööktrellid: Tugevamateks kruvide kruvimiseks ja puurimiseks mõeldud tööriistad. Need sobivad eriti hästi kõvade materjalide, nagu betooni või telliste, töötlemiseks.

  Akunurklihvijad ja ketaslõikurid: Kasutatakse metalli, kivi, betooni ja muude materjalide lõikamiseks, lihvimiseks ja poleerimiseks. Need on levinud ehitus- ja metallitööstuses ning ka koduses kasutuses.

  Akutrelli kinnitusseadmed: Näiteks löökmutrikeerajad, klambri- ja naelapüstolid, mis laiendavad akutrelli funktsionaalsust, võimaldades kasutada erinevaid kinnitusvahendeid ja kinnitusvahendeid.

  Akunurkpuurid: Kasutatakse kitsastes või raskesti ligipääsetavates kohtades aukude puurimiseks. Need on kasulikud näiteks mööbli kokkupanekul või remonditöödel.

  Akuketassaed ja kettsaed: Kasutatakse puidu, metalli ja muude materjalide lõikamiseks. Need on kasulikud ehitus-, puutöö- ja aiatöödel.

  Akusoojendajad ja kuumapuhurid: Kasutatakse materjalide kuumutamiseks, kuivatamiseks, kõverdamiseks ja painutamiseks. Need on kasulikud näiteks plastiku keevitamisel, värvide eemaldamisel või torude sulatamisel.

  Need on vaid mõned näited akutööriistadest ja nende kasutusaladest. Akutööriistad pakuvad mugavust, liikuvust ja tõhusust erinevate tööde teostamisel nii ehitusplatsil, tööstuses kui ka koduses keskkonnas. Enne kasutamist veenduge, et olete tutvunud tööriista kasutusjuhendiga ning kandke sobivaid isikukaitsevahendeid. Lisaks hoidke tööriista korras, kontrollides regulaarselt akude laetustaset ning hoidke tööpiirkond puhas ja korras.
  Cedrus tööriistakott CEDTB

  CEDRUS on üks suurimaid aiandusmasinate, tööriistade ning metsandus tarvikute edasimüüjaid Poolas.
  Meie eesmärk on pakkuda klientidele kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimeliste hindadega.
  Alates 2016. aastast oleme arendanud ka oma kaubamärgi all olevat tootesarja Cedrus.
  Hetkel pakume enam kui 100 tüüpi CEDRUS kaubamärgi aia- ja ehitusmasinaid, samuti kõiki hooldustarvikuid ja varuosi.

  Lisainfo

  Kaal 0,5 kg
  Cedrus tööriistakott CEDTB
  Sa vaatad: Cedrus tööriistakott CEDTB 18,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge