Ranoja

Lumag elektrimootoriga saeraam BSW76EPRO

Availability: Laos

Lumag elektrimootoriga saeraam BSW 76EPRO

Toide/mootor: 5,5 kW S1 3/PE AC 400V ~50Hz, 16A IP54
Max palgi läbimõõt: 760mm
Max laua laius: 750mm
Max saelindi käik: 620mm
Min saelindi kõrgus töölauast: 50mm
Raami STD pikkus 5m
Minimaalne lõikepikkus 1m
Saeraami ettenihe: käsitsi
Kõrguse muutmine: elektriline
Saelehe mõõtmed: 4004x32x1,1mm
Saelindi kiirus: 15m/s
Jahutusvedeliku paak: 10L
Kaal: 400kg

Lisaseadmed:
Saeraami pikendus 5BSWR2000PRO
Lint 5BSWSB5 Lumag saeraamile (karastatud)
Lint 5BSWSB6 Lumag saeraamile

Garantii 1 aasta (eraisikule 2 aastat)
Seadme eeldatav tarneaeg 2-3 nädalat

4690,00 

Saadaval järeltellimisel

Brändid:
SKU: 4047424008393
Kategooriad: , Sildid: ,

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Lumag elektrimootoriga saeraam BSW76EPRO
  Elektrimootoriga lintsaeraamid on spetsiaalsed tööriistad, mida kasutatakse puidu saagimiseks ja töötlemiseks, eriti puidust laudade, plankude ja muude puidutoodete tootmiseks. Need seadmed kasutavad ühesuunalist lõikevõimalust, mille abil lõigatakse puitu ühtlasteks tükkideks, mis on ideaalsed ehitusmaterjalideks või muudeks rakendusteks. Siin on mõned peamised aspektid elektrimootoriga lintsaeraamide kasutamise kohta:

  Puidu saagimine: Elektrimootoriga lintsaeraamid võimaldavad teil lõigata puidu suurtest tükkidest laudadeks või muudeks töödeldud puidutoodeteks. Need seadmed on eriti kasulikud, kui töötate suurte puutükkidega, mis tuleb lõigata erinevateks mõõtmeteks.

  Täpsus: Lintsaeraamid võimaldavad teil saagida puitu täpselt ja ühtlaselt, mis on oluline ehitusprojektide või muude puidutoodete valmistamisel. Elektrimootor tagab pideva ja järjepideva jõu, mis aitab saavutada täpset lõiget.

  Mugavus: Elektrimootoriga lintsaeraamid pakuvad mugavat ja kasutajasõbralikku töökogemust. Elektrimootor võimaldab käivitada saeraami lihtsalt, ilma et oleks vaja käsitsi tõmmata või vändata nagu mõnel muul saeraamil, mis kasutab sisepõlemismootorit.

  Ohutus: Elektrimootoriga lintsaeraamid võivad olla ohutumad kui mõned teised saeraamid, eriti kui tegemist on siseruumide kasutamisega. Elektrimootor ei tekita heitgaase ega suitsu ning vähendab mürataset võrreldes sisepõlemismootoritega.

  Keskkonnasõbralikkus: Elektrimootoriga lintsaeraamid on keskkonnasõbralikumad kui need, mis kasutavad sisepõlemismootoreid, kuna need ei eralda heitgaase ega süsihappegaasi.

  Elektrimootoriga lintsaeraamid on mitmekülgsed ja tõhusad tööriistad, mis võivad olla kasulikud nii kodu- kui ka tööstuslikus keskkonnas. Need võivad suurendada teie tootlikkust ja võimaldada teil saavutada täpsemaid tulemusi puidutöötlemisel. Siiski on oluline järgida tootja juhiseid ja rakendada ohutusmeetmeid, et tagada ohutu ja tõhus kasutamine.
  Lumag elektrimootoriga saeraam BSW76EPRO

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 400 kg
  lintsaeraam saeraam lintsaag saekaater kodune lintsaekaater Lumag elektrimootoriga saeraam BSW76EPRO
  Sa vaatad: Lumag elektrimootoriga saeraam BSW76EPRO 4690,00 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge