Ranoja

Ostu-ja tarnetingimused

1.1 Tellimuse või tellimuste eest tasutakse arve alusel, ülekandega või sularahas.
1.2 Kõik kodulehel kuvatud toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
1.3 Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna kogu ostusumma, milles sisaldub kohaletoimetamise tasu, juhul kui ei ole Ranoja OÜ ja kliendi vahel eelnevalt kokkulepitud teisiti.

2.1 Müügitingimused kehtivad kodulehelt kaupade ostmisel. Kodulehel pakutavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Juhul kui kliendile on koostatud hinnapakkumine on selle kehtivuseks 14 päeva, kui hinnapakkumises pole märgitud teisiti. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale arve edastamisel. Teave kauba kohta on esitatud kodulehel vahetult kauba juures. Müügileping sõlmitakse arve tasumise hetkest. Kaup kuulub täielikus mahus Ranoja OÜ-le enne müügilepingu sõlmimist.

3.1 Kaupu saadetakse kõikidesse euroopariikidesse.
3.2 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud edastatud arvel/tellimuse kinnitusel.
3.3 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 7-10 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.
3.4 Kaup toimetatakse kohale Kliendi poolt ostuprotsessis esitatud ja valitud tarnetingimuste alusel.
3.5 Kaup saabub Kliendi poolt sisestatud aadressile või pakiautomaati.
3.7 Juhul, kui kauba kättesaamisel selgub, et tarnitud kaup on kas vale, defektne või on saanud transpordil vigastada, kohustub klient esimesel võimalusel teavitama Ranoja OÜt kirjutades aadressile ranoja@ranoja.ee
3.8 Ranoja OÜ vastutab kliendi soetatud kauba eest kogu transpordi vältel. Kauba kättesaamise hetkel läheb kauba kahjustumise risk üle Kliendile

4.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul
4.2 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Vahetame tooted välja vaid siis kui need on kahjustatud või ebakvaliteetsed.
4.3 Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on meil õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
4.4 Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise soov/avaldus vabas vormis e-posti aadressile ranoja@ranoja.ee  kuni hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Taganemise avaldusse palume märkida tellimuse/arve numbri ja tellimuse kättesaamise kuupäeva. Peale taganemise soovi/avalduse edastamist edastab Ranoja OÜ juhised, kuidas toode meile tagastada.
4.5 Kauba tagastamise kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt vale või defektiga kaup).
4.6 Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba Ranoja OÜ-le postitanud.
4.7 Ranoja OÜ tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Kliendile viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Kliendilt lepingu alusel saadud tasud.
4.8 Ranoja OÜ võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud. Kõik küsimused, vaidlused ja ettepanekud edastada ranoja@ranoja.ee emailile.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Pilt
 • SKU
 • Rating
 • Hind
 • Ladu
 • Saadavus
 • Lisa korvi
 • Kirjeldus
 • Content
 • Kaal
 • Mõõtmed
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Võrdlema
Ostukorv sulge