Ranoja

Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 lõhkumissamba käepide

Availability: Laos

Sobivad seadmetele:
Lumag halumasinad SSA400G/E/Z
Lumag halumasinad SSA500G/E/Z, SSA500GH/EH/ZH-PRO
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

15,90 

Brändid:
SKU: VO1031

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 lõhkumissamba käepide on oluline osa masina konstruktsioonist, mängides võtmerolli nii tööohutuse kui ka kasutajamugavuse tagamisel. See käepide on tavaliselt paigutatud masina käepidemepinnale, kus operaator hoiab ja juhib masinat. Kummist käepideme kasutamine on mitmeti põhjendatud, toetades nii töövõimet kui ka masina tõhusat käsitsemist.

  Esiteks aitab kummist käepide leevendada töötegija kätele ja käe-liigestele mõjuvaid vibratsioone ning põrutusi. Kui halumasina käepide on valmistatud pehmest, ent vastupidavast kummimaterjalist, siis see absorbeerib osa masina töötamisest tulenevatest löökidest. See vähendab käte ja käe-liigeste koormust ning aitab ennetada väsimust ja vigastusi, mis võivad tekkida pikaajalise kasutamise korral.

  Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 lõhkumissamba käepide tagab kindla haarde ja kontrolli masina üle. Kummimaterjal pakub libisemiskindlat pinda, isegi niisketes või õliseis tingimustes. Tänu sellele omadusele saab operaator hoida masinat kindlalt käes, vähendades libisemise ja kukkumise riski. See on oluline ohutusaspekt, eriti kui masinat kasutatakse ebatasasel pinnal või kalletel.

  Lisaks on kummist käepide vastupidav ja talub hästi erinevaid ilmastikutingimusi ning töökeskkonna väljakutseid. Kummimaterjal on vastupidav kulumisele ja korrosioonile, tagades käepideme pika eluea ning minimeerides vajadust regulaarseks hoolduseks või asendamiseks.

  Kokkuvõttes on halumasina kummist käepide oluline komponent, mis mõjutab oluliselt kasutajamugavust ja ohutust. Ergonoomiline disain, vastupidavus ja võime vähendada vibratsiooni ja müra teevad sellest olulise lisavarustuse, tagades efektiivse ja turvalise masina kasutamise erinevates töötingimustes.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 0,1 kg
  Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 lõhkumissamba käepide
  Sa vaatad: Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 lõhkumissamba käepide 15,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge