Ranoja

Halumasin Lumag SSA400/ SSA500 konveier rullik

Availability: Laos

Äraveo konveieri rullik
Saadaval laiustega 20 ja 25cm vastavalt aastakäigule
Sobib seadmetele:
Lumag halumasinad SSA400G/E/Z
Lumag halumasinad SSA500G/E/Z, SSA500GH/EH/ZH-PRO
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

49,90 

Brändid:
SKU: VO3537

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Halumasin Lumag SSA400/ SSA500 konveier rullik on oluline komponent, mis täidab mitmeid funktsioone, suurendades märgatavalt masina tõhusust ja tööjõudu. Selle vajadus tuleneb peamiselt palgistruktuuride ja puude efektiivsest ja kiirest äraveost pärast lõikamist.

  Esiteks võimaldab äraveo konveier lint tõhusat ja kiiret palgihunniku loomist. Pärast lõikamist võetakse palgid vastu konveierilindil, mis liigub automaatselt ja sujuvalt. See kiirendab oluliselt palgiteisaldamise protsessi, vähendades tööjõu vajadust ja suurendades töö efektiivsust.

  Halumasin Lumag SSA400/ SSA500 konveier rullik tagab ohutu ja kontrollitud halu liikumise. Halud on raske ja suuremõõtmelised objektid ning nende käsitsi teisaldamine võib olla ohtlik ja nõuda palju füüsilist pingutust. Konveier lindi abil liigutatakse halud automaatselt ja kontrollitult, vähendades õnnetuste ja vigastuste riski ning tagades operaatorite ohutuse.

  Lisaks võimaldab äraveo konveier lint jätkuvat tööd ilma pideva seiskumiseta. Masin suudab jätkata haluteisaldamist pidevas tsüklis, mis on eriti oluline suurte töökoguste või masinatööde korral, kus palju halge tuleb kiiresti ja tõhusalt liigutada. See suurendab märkimisväärselt tootlikkust ja lühendab tööaega.

  Samuti aitab äraveo konveier lint vähendada füüsilist koormust operaatoritel. Käsitsi halu liigutamine võib olla füüsiliselt kurnav ja nõudlik, eriti kui tegemist on suurte või raskete halgudega. Konveier lindi abil väheneb vajadus käsitsi tõstmise ja liigutamise järele, mis omakorda suurendab töö mugavust ja vähendab töötajate koormust.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 0,2 kg
  Halumasin Lumag SSA400/ SSA500 konveier rullik
  Sa vaatad: Halumasin Lumag SSA400/ SSA500 konveier rullik 49,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge