Ranoja

INTREGEERITUD NUUK E-LINE LED KAUGTULI

Availability: Laos

INTREGEERITUD NUUK E-LINE LED KAUGTULI
NUUK E-LINE tagab soliidse välimuse ja võimsa kaugtule teie autole!

Mõõtmed: 535.00 x 154.00 x 36.00mm
Pinge: 9-36V
Lumenid: 8800 lm
Lumenid (mõõdetud): 7800 lm
Võimsus: 82 W
Reference value: 40
Värvitemperatuur: 5000 K
Vahemik, 1 lux: 417 m
Juhtme pikkus: 2,50 m
Korpuse materjal: Alumiinium
Läätse materjal: Polükarbonaat
IP klassifikatsioon: IP68/IP69K
Sertifikaadid: ECE R10, R149
Kirjeldus: Registreerimisnumbri aluse sisse integreeritud LED kaugtuli

Garantii 1 aasta (eraisikule 3 aastat)
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

199,00 

Saadaval järeltellimisel

Brändid:
SKU: S-809135

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  INTREGEERITUD NUUK E-LINE LED KAUGTULI
  Strands Lightning Division toodab kõrgeima kvaliteedistandardiga sõidukivalgusteid neile, kes soovivad parimat valgust. Meie valgustustooted on saadaval erinevate valgusmustritega ja erineva suurusega. Meil on valgustus, mida otsite.

  Muutke oma öises sõidus revolutsiooni maailma esimese LED-ribaga, mis on sujuvalt integreeritud numbrimärgihoidjasse. Tänu lihtsale paigaldamisele ja minimaalsele mõjule autole on Nuuk E-line kõigi autoomanike jaoks muutlik.

  Nuuk E-line on mõeldud kõigile, pakkudes eredamat, turvalisemat ja kindlamat öise sõidu kogemust. LED-riba on sujuvalt integreeritud numbrimärgihoidjasse ja selle õrnalt kumer disain harmoneerub teie sõidukiga hõlpsalt. Sellest saab teie kaugtulede ideaalne kaaslane, pakkudes nii stiili kui ka funktsionaalsust.

  INTREGEERITUD NUUK E-LINE LED KAUGTULI Nuuk E-linega saate suurepärase valguse nähtavuse üle 400 meetri, meeldiva ja sooja valgustemperatuuri 5000 Kelvinit ning oma 7800 tegeliku luumeniga loob Nuuk E-line optimeeritud valgusvihu. See mitte ainult ei taga selget ettevaadet, vaid võimaldab varakult avastada takistusi ja metsloomi, muutes öise sõidu lihtsaks ja turvaliseks.

  Jäta hüvasti kaablite ja releeprobleemidega seotud peavaludega; teie Nuuk E-Line on eelintegreeritud, pakkudes teile sujuvat ja kulutõhusat versiooniuuendust ilma sõidukit mõjutamata. Peenelt kumer disain ja reguleeritavad kruvid tagavad sujuva integreerimise enamikel EL-i standardile vastava numbrimärgiga (520x110mm) autodel. Ühendage LED-riba akuga ja seejärel otse kaugtule signaaliga ning oletegi valmis. Kui teie autol on tulede jaoks Canbusi süsteem, ühendage oma Nuuk E-line Canbusi liidesega, nagu XBB (osa nr 270425)

  Vajadusel saate hõlpsalt taastada auto algsesse seisukorda, muutes Nuuk E-line suurepäraseks valikuks liisinguautodele. Vaid 82-vatise energiatarbimisega ja lihtsa paigaldusega, ilma auto esiosa muutmist vajamata, sobib Nuuk Eline suurepäraselt ka elektrisõidukite jaoks. Samuti ei tee see valikust järeleandmisi vaid ühe laadimisega.

  Avasta Nuuk E-liiniga pimedaid teid. Valmis teid enesekindlalt läbi pimeduse juhatama ja kindlustama reisi igal sammul.

  Lisatuled on täiendavad valgustid, mida saab paigaldada sõidukile, et suurendada nähtavust teedel. Need ei ole tavalised sõidutuled, nagu esituled või tagatuled, vaid täiendavad tuled, mis võivad olla suunatavad või fikseeritud.
  Lisatuled on sageli paigaldatud näiteks katustele, esistangele või isegi katusereelingutele. Neid kasutatakse erinevates olukordades, näiteks maastikusõidul, öisel sõidul maanteedel või spetsiifilistes töötingimustes.
  Kaugtuled:

  Kaugtuled on tuled, mida kasutatakse pimedal ajal, et suurendada nähtavust teedel kaugemal asuvate objektide suhtes. Need on tavaliselt osa sõiduki põhivalgustussüsteemist ja neid kasutatakse siis, kui tavalised esituled ei pruugi olla piisavad.
  Kaugtuled on tavaliselt võimsamad kui lähituled ja neid kasutatakse peamiselt maanteedel või teedel, kus pole tänavavalgustust. Autojuht võib lülitada kaugtuled sisse ja välja vastavalt liiklusoludele ja vastutulevatele sõidukitele.
  Mõlemad, lisatuled ja kaugtuled, on olulised ohutuse osad, tagades parema nähtavuse juhile ja teistele liiklejatele erinevates sõidutingimustes. On siiski oluline kasutada neid vastavalt liiklusmäärustele ja austada teiste liiklejate õigusi, et mitte neid pimestada.

  Lisainfo

  Kaal 2 kg
  INTREGEERITUD NUUK E-LINE LED KAUGTULI
  Sa vaatad: INTREGEERITUD NUUK E-LINE LED KAUGTULI 199,00 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge