Ranoja

Lumag bensiinimootoriga puulõhkumismasin HB8N

Availability: Laos

Lumag bensiinimootoriga puulõhkumismasin HB8N

Bensiinimootor Loncin G200F, 196 cm³ 4m1 kw
Kütusepaak 3,6L
Lõhutava materjali läbimõõt: 80-350mm
Lõhutava materjali pikkus: 250mm – 550mm
Lõhkumisjõud: 8 ton
Tagastuse kiirus: 15cm/s
Mõõdud (L/P/K): 1120x840x1510mm
Kaal: 121kg

Garantii 1 aasta (eraisikule 2 aastat)
Seadme eeldatav tarneaeg 2-3 nädalat

1190,00 

Saadaval järeltellimisel

Brändid:
SKU: HB8N

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Lumag bensiinimootoriga puulõhkumismasin HB8N
  Lumag HB-8N on ideaalne abimees lühikese puidu lõhkumisel.
  Muljetavaldava 8-tonnise lõhkumisjõu ja äsja disainitud lõhkumiskiiluga saab lõhkumistööd tänu kauakestvale 4-taktilisele bensiinimootorile veelgi kiiremini ja tõhusamalt lõpule viia isegi igas kohas.
  Stabiilne, väändekindel teraskonstruktsioon ja kasutajasõbralik kahe käega juhtimine koos käekaitega.

  Bensiinimootoriga puulõhkumismasin on seade, mida kasutatakse puude lõhkumiseks ja hakkimiseks. See masin kasutab mootorit, et jõudu genereerida ja puud lõhkuda. Siin on mõned olulised sammud, kuidas seda masinat kasutada ja kaustada:

  Ohutus: Kandke alati kaitsevarustust, sealhulgas kaitseprille, kinnastega kätte ja kuulmiskaitset. Veenduge, et töötaksite masinaga väljas, eemal hoonetest ja teistest takistustest.

  Kütuse lisamine: Täitke masina kütusepaak sobiva bensiiniga vastavalt tootja juhistele. Ärge täitke masinat üle ega kasutage vale tüüpi kütust.

  Käivitamine: Järgige tootja juhiseid mootori käivitamiseks. Tavaliselt hõlmab see käivitusnööri tõmbamist või elektrilise käivitusnupu kasutamist. Veenduge, et käivitamine toimuks turvalises piirkonnas ja et kõrval ei oleks takistusi.

  Jälgimine ja hooldamine: Jälgige masina tööd ja kontrollige regulaarselt lõiketerade seisukorda. Vajadusel teritage või vahetage välja tuhmunud terad. Samuti tuleks regulaarselt hooldada mootorit vastavalt tootja juhistele.
  Lumag bensiinimootoriga puulõhkumismasin HB8N

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 121 kg
  Lumag bensiinimootoriga puulõhkumismasin HB8N
  Sa vaatad: Lumag bensiinimootoriga puulõhkumismasin HB8N 1190,00 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge