Ranoja

Lumag betoonisiluri terad

Availability: Laos

Sobib seadmele betoonisilur Lumag BT800
Mõõdud: 260x150mm komplekti kuulub 4 silumislaba
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

63,90 

Brändid:
SKU: VO351

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Betooni silumisprotsess on oluline etapp betooni viimistlemisel ehitusprojektides, kus betoonpindade siledus ja ühtlus on kriitilised. See protsess toimub pärast betooni valamist ja enne selle täielikku kõvenemist, tavaliselt siis, kui betoon hakkab tahenema, kuid on veel piisavalt plastne, et seda saaks töödelda.

  Esmalt eemaldatakse suuremad ebatasasused ja õhuväljasurve betoonipinnalt, kasutades tavaliselt betoonisilurit või muud sobivat tööriista. Lumag betoonisiluri terad sobivad silumisprotsessi alustamiseks.

  Käsitööriistade puhul liigutavad töötajad silumisrehve betoonipinna kohal, tehes mitmeid korduvaid liigutusi, et saavutada soovitud sile ja ühtlane pind. Masinatel on aga võime töödelda suuri betoonipindu kiiresti ja tõhusalt, sõltuvalt projekti mahust ja kiirusest.

  Lumag betoonisiluri terad eesmärk on luua sile ja tasane betoonipind, mis vastab projekti spetsifikatsioonidele. See protsess aitab samuti eemaldada jälgi ja ebatäiusi, mis võivad tekkida betooni valamise ja tasandamise käigus. Oluline on meeles pidada, et betooni silumisel tuleb jälgida ka tööaja piire, sest liigne manipuleerimine võib põhjustada betooni pinna nõrgenemist ja tekstuuri halvenemist.

  Betooni silumisprotsessi käigus võib lisaks kasutada spetsiaalseid lisandeid, nagu silumisvahendid või pinnakaitsevahendid, mis aitavad kaasa parema lõpptulemuse saavutamisele. Need lisandid võivad muuta betooni pinna vastupidavamaks, kulumiskindlamaks ja kergemini hooldatavaks.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 0,2 kg
  Lumag betoonisiluri terad
  Sa vaatad: Lumag betoonisiluri terad 63,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge