Ranoja

Lumag hüdrauliline palgisöötur 5SSA400FB / 5SSAZFB1

Availability: Laos

Lumag hüdrauliline palgisöötur 5SSA400FB / 5SSAZFB1
Sobib SSA400 ja SSA500 E/G/Z mudelitele
Tähelepanu! Seade tarnitakse ilma voolikuteta!
Kõrgus 840mm, lindi laius 200mm, max koormus 200kg
Kaal 56kg
Garantii 1 aasta (eraisikule 2 aastat)
ANTUD SEADMEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

700,00 

1 laos (saab järeltellida)

Brändid:
SKU: 4047424008461

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Lumag hüdrauliline palgisöötur 5SSA400FB / 5SSAZFB1
  Hüdrauliline palgisöötur halumasinale on seade, mis on mõeldud palkide transportimiseks ja suunamiseks halumasinasse, kus need lõigatakse ja töödeldakse küttepuudeks. Seda tüüpi seade võimaldab tõhusat ja ohutut töödeldud palgipalkide juhtimist ja suunamist, suurendades samal ajal töötootlikkust ja vähendades töötajate füüsilist koormust.

  Siin on mõned võimalikud funktsioonid ja eelised hüdraulilisel palgisööturil lindiga halumasinale:

  Lindikonveier võimaldab palgipalkide sujuvat ja kontrollitud transportimist halumasinasse. See vähendab vajadust käsitsi tõstmise ja liigutamise järele ning suurendab töötootlikkust.

  Ohutus: Hüdrauliline palgisöötur lindiga suurendab tööohutust, vähendades töötajate vigastuste riski, mis võib tekkida käsitsi palgipalkide tõstmisel ja transportimisel.

  Töö efektiivsus: Hüdrauliline palgisöötur lindiga võimaldab sujuvat ja tõhusat töövoogu, suurendades seeläbi küttepuude tootmist. See võimaldab töödelda suuremaid koguseid palgipalke lühema ajaga.

  Kokkuvõttes võib hüdrauliline palgisöötur lindiga halumasinale muuta küttepuude tootmise protsessi tõhusamaks, ohutumaks ja mugavamaks, suurendades seeläbi töötootlikkust ja vähendades tööjõukulusid.
  Lumag hüdrauliline palgisöötur 5SSA400FB / 5SSAZFB1

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 56 kg
  Lumag hüdrauliline palgisöötur 5SSA400FB Lumag hüdrauliline palgisöötur 5SSA400FB / 5SSAZFB1
  Sa vaatad: Lumag hüdrauliline palgisöötur 5SSA400FB / 5SSAZFB1 700,00 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge