Ranoja

Õhufilter pinnasetihendajale RPi25N

Availability: Laos

Õhufilter RPi25N
Sobib seadmetele pinnasetihendaja RPi25N
Tootekood: SL1821F
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

13,90 

Brändid:
SKU: VO306

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Kirjeldus:
  Õhufilter pinnasetihendajale RPi25N SL1821F on väikeste ehitusseadmete õhufilter, mis on spetsiaalselt välja töötatud tagamaks optimaalset jõudlust ja töökindlust ehitustöödel. See filter on loodud kaitseks ehitusseadmetes kasutatavatele tundlikele komponentidele, hoides neid puhtana tolmu, jämeda prahti ja muude saasteainete eest, mis võivad muidu põhjustada kulumist ja rikkeid.

  SL1821F filtri kõrge efektiivsusega mitmekihiline struktuur suudab tõhusalt peatada suurema osa ehituskeskkonnas leiduvatest osakestest, aidates seeläbi vähendada seadmete kulumist ja pikendada nende kasutusiga. See filtri mudel on kavandatud vastu pidama ebasoodsatele töötingimustele, olles vastupidav vibratsioonile, niiskusele ja muudele ehituskeskkonna väljakutsetele.

  Õhufilter pinnasetihendajale RPi25N SL1821F paigaldamine on lihtne ja see sobib erinevatele väikestele ehitusseadmetele, näiteks suruõhukompressoritele, generaatoritele, pinnasetihendajatele ja muudele sarnastele seadmetele. Filtri regulaarne vahetamine on oluline osa hooldusrutiinist, tagades seeläbi seadmete sujuva toimimise ja minimeerides ootamatuid seisakuid.

  See õhufilter on usaldusväärne partner ehitustöödel, pakkudes kaitset ja jõudlust ka kõige nõudlikumates tingimustes. SL1821F aitab säilitada seadmete efektiivsust ning vähendada hooldus- ja remondikulusid, muutes selle oluliseks lisandiks iga ehitusmeeskonna varustuses.

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 0,1 kg
  Õhufilter pinnasetihendajale RPi25N
  Sa vaatad: Õhufilter pinnasetihendajale RPi25N 13,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge