Ranoja

Oksapurustaja RAMBO HC15H sidur

Availability: Laos

Sobib seadmetele:
Oksapurustaja Lumag RAMBO HC15H
Tootekood:500209
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

189,90 

Brändid:
SKU: VO59

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Oksapurustaja RAMBO HC15H sidur on oluline komponent, mis mängib võtmerolli oksapurustaja tõhusas ja ohutus toimimises. Siduri vajalikkus tuleneb mitmetest aspektidest, mis hõlmavad seadme jõudlust, tööohutust ja üldist toimimist.

  Esimene oluline aspekt on siduri roll jõuülekandes. Oksapurustaja kasutab mootori loodud jõudu okste ja muude puujäätmete purustamiseks. Sidur võimaldab operaatoril käivitada ja peatada oksapurustaja vastavalt vajadusele, tagades jõuülekande sujuva ja kontrollitud toimimise. See annab kasutajale täpse kontrolli seadme üle ning võimaldab tal ohutult hallata oksapurustamise protsessi.

  Oksapurustaja RAMBO HC15H siduril on oluline roll ohutuse tagamisel. Oksapurustaja töötab sageli käed-küljes keskkondades, kus on ohtlikud jäätmed ja teravad esemed. Sidur võimaldab käivitada ja peatada oksapurustaja kiiresti ning vähendada seeläbi õnnetuste ja vigastuste riski. See on eriti oluline olukordades, kus tuleb töötada kiiresti muutuvate tingimustega või kui on vajadus kiiresti seiskada oksapurustaja töö.

  Sidurid on ka olulised, kuna need aitavad vältida mootori kulumist ja riket. Kui oksapurustaja töötab pidevalt ilma sidurita, võib see põhjustada liigset kulumist ja koormust mootorile ning vähendada seadme üldist eluiga. Sidur aitab kaitsta mootorit ülekoormuse eest, pikendades sellega oksapurustaja kogu kasutusiga.

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 0,5 kg
  Oksapurustaja RAMBO HC15H sidur
  Sa vaatad: Oksapurustaja RAMBO HC15H sidur 189,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge