Ranoja

Lumag oksapurustaja RAMBOHC20HZ PTO (traktori haakesse)

Availability: Laos

Lumag oksapurustaja RAMBOHC20HZ PTO (traktori haakesse)
Ajamiks PTO kardaanülekanne.
Traktori min jõudlus 20hp, 3 punkti kinnitus
Sobib kuni 200mm okste purustamiseks
Hüdrauliline söötmine ja tagastus!
Võimsa purustuse tagab ketasratas millel on 4 lõiketera.
Söötmise kiirus reguleeritav
PTO kiirus MAX 540rpm
Hüdroõlipaak 26,5L
Masina mõõtmed: 1885 x 1917 x 2185mm
Kaal 457 kg
Garantii 1 aasta (eraisikule 2 aastat)
Seadme eeldatav tarneaeg 2-3 nädalat

4400,00 

Saadaval järeltellimisel

Brändid:
SKU: 4047424007464

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Oksapurustaja RAMBOHC20HZ traktorihaakesse
  Lumag on tuntud ettevõte, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete oksapurustajate tootmisele. Nende toodete hulgas on eriti populaarsed Lumag oksapurustajad, mis on saavutanud tunnustuse nende tõhususe ja vastupidavuse poolest.

  Lumag oksapurustajad on loodud selleks, et muuta oksad ja muud aiajäätmed lihtsasti käideldavaks multšiks või kompostiks. Need seadmed on varustatud võimsate mootoritega, mis suudavad tõhusalt purustada erineva diameetriga oksi. Lisaks on neil turvalisusfunktsioonid, mis tagavad kasutaja ohutuse.

  Ettevõtte tehnoloogia ja disain tagavad, et Lumag oksapurustajad suudavad töötada erinevates tingimustes, olgu siis aias, talus või metsas. Nende kompaktsed ja liikuvad mudelid muudavad need kasutajasõbralikuks ning võimaldavad neid hõlpsalt ühest kohast teise liigutada.

  Lumag on pühendunud keskkonnasõbralike lahenduste pakkumisele, seetõttu on nende oksapurustajad loodud nii, et vähendada jäätmete kogust ja soodustada taaskasutust. Need masinad mitte ainult ei säästa aega ja vaeva, vaid aitavad ka kaasa jätkusuutlikule aednikupraktikale.

  Kokkuvõttes võib öelda, et Lumag oksapurustajad on usaldusväärsed ja tõhusad seadmed, mis muudavad aiajäätmete töötlemise kiireks ja mugavaks protsessiks. Nende tipptasemel tehnoloogia ja vastupidav konstruktsioon muudavad Lumag oksapurustajad valikuks neile, kes hindavad kvaliteeti ja soovivad investeerida usaldusväärsesse aiatööriista.
  Oksapurustaja RAMBOHC20HZ traktorihaakesse

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Oksapurustaja RAMBOHC20HZ traktorihaakesse
  Sa vaatad: Lumag oksapurustaja RAMBOHC20HZ PTO (traktori haakesse) 4400,00 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge