Ranoja

PRESIDENT Barry raadiosaatja

Availability: Laos

PRESIDENT Barry
12-24V
Mõõtmed: 45x125x175mm
40 kanaliga AM/FM ( VÕIMSUS 4W)
Multifunktsionaalne taustvalgustusega LCD-ekraan
Automaatne mürasummutus
ANL-filter
Multistandartne CB raadio, mida saab kasutada ka teistes Euroopa Liidu riikides
Mikrofoni pistik (6-kontaktiline)
VOX hääletuvastussüsteem
Kaal 0,9kg
Võimalik juurde osta ka din-alus paigalduseks!
Garantii 1 aasta (eraisikule 2 aastat)
Seadme eeldatav tarneaeg 3-4 tööpäeva

145,00 

Saadaval järeltellimisel

Brändid:
SKU: LISARA357

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  PRESIDENT Barry raadiosaatja/ lällar, tuntud ka kui CB-raadio (Citizen’s Band raadio), on lühikese raadiolainete süsteem, mida kasutatakse lühimaa suhtlemiseks. See on populaarne erinevates valdkondades, eriti transpordisektoris, kus seda kasutavad veoautojuhid, taksojuhid ja matkajad. Lällarid võimaldavad otse ja kiiret suhtlemist, ilma et oleks vaja mobiiltelefoni võrku või internetiühendust.

  CB-raadio töötab sagedusalas 27 MHz ja on jaotatud 40 kanaliks. Suhtlus on üldjuhul piiratud mõne kilomeetriga, kuid selle ulatust võivad mõjutada mitmed tegurid, nagu maastik, antenni kõrgus ja võimsus. Lällari kasutamine ei nõua litsentsi enamikus riikides, sealhulgas Eestis, mistõttu on see kergesti kättesaadav kõigile, kes soovivad seda kasutada.

  Tüüpiline lällar koosneb transiiverist (saatja-vastuvõtja), mikrofonist ja antennist. Transiiver on seade, mis võimaldab kasutajal valida kanali, reguleerida helitugevust ja sooritada muid vajalikke toiminguid. Mikrofon võimaldab kasutajal edastada oma häält, samas kui antenn vastutab raadiolainete saatmise ja vastuvõtmise eest.

  Lällarite eeliseks on nende sõltumatus tavapärastest sidevõrkudest, mis teeb neist usaldusväärse suhtlusvahendi kohtades, kus mobiilside levi on nõrk või puudub täielikult. See on eriti kasulik maapiirkondades, mägistes piirkondades ja metsades, kus mobiililevi võib olla ebastabiilne.

  Kuigi lällarid on tuntud oma praktilisuse ja usaldusväärsuse poolest, on neil ka mõned piirangud. Näiteks on kanalid avalikud, mis tähendab, et samal kanalil võivad rääkida mitu kasutajat, põhjustades segadust ja müra. Samuti on leviala piiratud, mis tähendab, et pikkade vahemaade puhul on suhtlus keeruline või võimatu.

  Kokkuvõttes on lällarid praktiline ja lihtne lahendus lühimaa suhtlemiseks erinevates olukordades. Need on kergesti kasutatavad, ei nõua keerulisi seadistusi ega erilisi lubasid, muutes need kättesaadavaks laiale kasutajaskonnale. Lällarid pakuvad usaldusväärset suhtlusvahendit, mis on eriti kasulik maapiirkondades ja keerulistes tingimustes, kus teised suhtlusvahendid võivad alt vedada.

  Lisainfo

  Kaal 0,2 kg
  PRESIDENT Barry raadiosaatja
  Sa vaatad: PRESIDENT Barry raadiosaatja 145,00 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge