Ranoja

ROCK Elektrivints 12V 6800kg

Availability: Laos

ROCK Elektrivints 12V 6800kg
Mõõtmed: 563x161x217mm
Tüüp: 6800kg
Pinge: 12V
Garantii (kuudes): 12
Kirjeldus: IP67, terastross 20m x ø11mm, 7/16″ konks, kiire liinikiirus, madal elektrivool, automaatpidur, vool sisse ja välja.
Ülekandearv 294:1, mootor 6.8hp/5kW mähisega, voolutarve 275A @ 6800kg liinitõmbel, paigalduspoldi vahe 254×114.3mm, karastatud trummel ø75x228mm,
Komplektis kaasas juhtmega juhtimispult.
Sobivad tooted:
ROCK juhtmevaba juhtimispult 12V
Garantii 1 aasta (eraisikule 2 aastat)
Seadme eeldatav tarneaeg 3-4 tööpäeva

1006,00 

Saadaval järeltellimisel

Brändid:
SKU: LISAEL510

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  ROCK Elektrivints 12V 6800kg
  Rock elektrivintsid on kvaliteetsed ja võimekad lahendused teie seadmetele.
  Vintsid on varustatud lülitite, juhtmetega pultide ja kaugjuhitavate pultidega teie mugavaks kasutamiseks.

  12V ja 24V vintsid on elektrilised tõsteseadmed, mis on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks sõidukitel, nagu ATV-d (neljarattalised mootorrattad), maasturid ja metsanduseks mõeldud seadmed nagu metsaveotraktorid või metsaveomasinad. Siin on ülevaade nende vintside kohta ja nende kasutamisest:

  12V ja 24V vintside erinevus: Need numbrid tähistavad vintside toitepinget. 12V vints kasutab 12-voldist elektrisüsteemi, samas kui 24V vints kasutab 24-voldist elektrisüsteemi. Mõlemal on oma eelised ja sobivus sõltub kasutuskeskkonnast ja koormusest.

  ATV ja maasturite vintsid: ATV-d ja maasturid kasutavad vintse sageli lisavarustusena, et aidata neil liikuda rasketes tingimustes, nagu mudas, liivas või järsul maastikul. Vints võib olla kinnitatud sõiduki esi- või tagaosale ning seda saab kasutada teistest sõidukitest või takistustest väljatõmbamiseks või enda üles tõmbamiseks, kui sõiduk on kinni jäänud.

  Metsandusvintsid: Metsanduses kasutatakse vintse sageli raskete koormate tõstmiseks või liigutamiseks. Need võivad olla paigaldatud metsaveotraktoritele või muudele spetsiaalsetele metsamasinatele. Metsandusvintsid võimaldavad metsatöötajatel tõsta ja liigutada suuri puid, vedada metsamaterjali või tõmmata metsa alt välja kinnijäänud masinaid.

  Kasutamine: Vintsi kasutamine nõuab teatavat oskusteavet ja ettevaatlikkust. Sõidukiomanikud peavad enne vintsi kasutamist tutvuma kasutusjuhendiga ja veenduma, et tõmbeseade ja kinnitusrihmad on korralikult paigaldatud. Samuti tuleb jälgida koormuse piiranguid ja mitte ületada vintsi võimekust. Metsanduses kasutavad töötajad peavad tagama, et vints on kindlalt paigaldatud masinale ja et töökeskkond on ohutu.

  Üldiselt on 12V ja 24V vintsid kasulik lisavarustus nii sõidukitel kui ka metsanduses kasutatavatel seadmetel, aidates neil liikuda rasketes tingimustes ja toime tulla erinevate väljakutsetega. Siiski on oluline kasutada neid õigesti ja järgida ohutusnõudeid, et vältida õnnetusi ja kahjustusi.
  ROCK Elektrivints 12V 6800kg

  Lisainfo

  Kaal 37 kg
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge