Ranoja

ROCK Elektrivints 12V 907 KG (ATV-MINI LÜLITI)

Availability: Laos

Mõõtmed: 285.5x113x107.5mm
Tüüp: 907kg
Pinge: 12V
Kirjeldus: terastross 15m x ø4mm, konks 3/16″, kiire liinikiirus, madal elektrivool, automaatpidur, spoolivabastus, vool sisse/välja, ,
ATV-mini lüliti kinnitus ø20mm raami või toru külge.
ülekandearv 153:1, võimsus 1.4kW/ 1.9hp, kaal 6.5kg,
Paigaldusplaadi mõõtmed/paigaldusavad 48x76mm
Garantii 1 aasta.
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

Original price was: 129,00 €.Current price is: 114,90 €.

1 laos (saab järeltellida)

Brändid:
SKU: LISAEL52

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  ROCK Elektrivints 12V 907 KG (ATV-MINI LÜLITI)
  Rock elektrivintsid on kvaliteetsed ja võimekad lahendused teie seadmetele.
  Vintsid on varustatud lülitite, juhtmetega pultide ja kaugjuhitavate pultidega teie mugavaks kasutamiseks.

  Elektrilised vintsid on seadmed, mis kasutavad elektrimootorit koorma tõstmiseks või langetamiseks. Neid kasutatakse laialdaselt erinevates valdkondades, sealhulgas ehitusel, autotööstuses, sadamates, põllumajanduses, metsanduses ja paljudes muudes tööstusharudes. Siin on mõned peamised kasutusalad ja eelised elektriliste vintsude kasutamisel:

  Ehitus: Elektrilisi vintse kasutatakse sageli ehitustöödel raskete materjalide tõstmiseks ja langetamiseks, näiteks ehitusmaterjalide, plokkide, tellingute ja seadmete transportimiseks.

  Autohooldus: Autotööstuses kasutatakse elektrilisi vintse sõidukite tõstmiseks ja langetamiseks hooldustööde, näiteks rehvide vahetamise, mootori hoolduse või taastamise ajal.

  Metsandus: Metsatööstuses võivad elektrilised vintsid olla kasulikud puude langetamisel ja vedamisel ning muude metsandusalaste tööde teostamisel.

  Sadamate tegevus: Sadamates kasutatakse elektrilisi vintse lasti tõstmiseks ja laevade kinnitamiseks, aidates kaasa efektiivsele ja ohutule kaubavedudele.

  Põllumajandus: Põllumajanduses võib elektriline vints olla kasulik näiteks suurte kivide eemaldamisel, tõstmisel ja teisaldamisel ning muude põllumajandustööde teostamisel.

  Eelised elektriliste vintsude kasutamisel hõlmavad järgmist:

  Jõudlus ja efektiivsus: Elektrimootorid pakuvad võimsust ja püsivat jõudu, mis võimaldab tõsta raskemaid koormaid võrreldes manuaalsete vintsidega.

  Lihtne kasutamine: Elektrilised vintsid on tavaliselt lihtsalt kasutatavad, mis võimaldab operaatoritel kiiresti ja tõhusalt koormaid tõsta ja langetada.

  Ohutus: Elektrilised vintsid võivad pakkuda täpset kontrolli koorma üle, vähendades vigastuste ohtu ning võimaldades töötada turvalisemalt ja ohutumalt.

  Mitmekülgsus: Elektrilised vintsid on saadaval erinevates suurustes ja võimsustes, mis võimaldab neid kasutada erinevates rakendustes ja keskkondades vastavalt vajadusele.

  Kokkuvõttes võib öelda, et elektrilised vintsid on olulised tööriistad mitmesugustes tööstusharudes, kus on vajadus tõsta, langetada või teisaldada raskemaid koormaid. Need pakuvad efektiivsust, ohutust ja töökindlust erinevates töötingimustes.
  ROCK Elektrivints 12V 907 KG (ATV-MINI LÜLITI)

  Lisainfo

  Kaal 6,7 kg
  ROCK Elektrivints 12V 907 KG (ATV-MINI LÜLITI)
  Sa vaatad: ROCK Elektrivints 12V 907 KG (ATV-MINI LÜLITI) Original price was: 129,00 €.Current price is: 114,90 €.
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge