Ranoja

Saekett halumasinale Lumag SSA400

Availability: Laos

Saekett halumasinale Lumag SSA400
Kett = 0,325″ 1,6MM
Sobib seadmetele: SSA400G/E/Z
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

45,90 

2 laos (saab järeltellida)

Brändid:
SKU: VO3533

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Saekett halumasinale Lumag SSA400 on oluline komponent, mis on mõeldud puidu lõikamiseks. See on spetsiaalselt konstrueeritud vastu pidama intensiivsele kasutamisele ja suudab lõigata läbi erineva suuruse ja tüüpi puitmaterjali. Saekett koosneb mitmest olulisest elemendist, mis töötavad koos, et tagada efektiivne ja täpne lõikamine.

  Saeketi põhikomponent on lõikelüli, mis on terava ja vastupidava servaga metalltükk. Need lõikelülid on kinnitatud kettalülidesse, moodustades ahela, mis liigub üle juhtratta ja läbib puidu lõikamise protsessi. Iga lõikelüli on konstrueeritud nii, et see suudab lõigata puitu ilma liigse vastupanuta, tagades samal ajal kiire ja tõhusa töö.

  Saekett halumasinale Lumag SSA400 on erineva suurusega lõikelülid, mis võimaldavad neil kohanduda erinevate puidutöödega. Suuremad lõikelülid on mõeldud jämedamateks lõigeteks ja kiiremaks halumiseks, samas kui väiksemad lõikelülid tagavad peenema ja täpsema lõike. See mitmekülgsus võimaldab saeketil sobituda erinevate projektide jaoks, olgu selleks siis palgi lõikamine või puutöö.

  Lisaks lõikelülidele mängib olulist rolli ka saeketi teritus. Teravad lõikelülid tagavad kiirema ja efektiivsema lõikamise, samas kui tuhmunud või nürid lõikelülid võivad põhjustada ebaühtlast lõiget ja suuremat energiakulu. Saeketi regulaarne teritamine on oluline, et tagada selle optimaalne toimimine ja pikendada selle eluiga.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 0,1 kg
  Saekett halumasinale Lumag SSA400
  Sa vaatad: Saekett halumasinale Lumag SSA400 45,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge