Ranoja

Miniekskavaator BK1200AS (RENT)

Availability: Laos

Mudel: BK1200AS
Kaal: 1.1 Ton

Mootor: KUBOTA EURO 5 (3) silindriline (diiselmootor)
Dimensioonid:
Max. kaevamisulatus: 2,930 mm
Max. kaevamissügavus: 1650 mm

Alusvankri pikkus: 1230 mm
Teljevahe: 930 mm
Alusvankri kõrgus maapinnast: 132 mm
Alusvankri laius: 180 mm

Seadmega saab kaasa:
*Hüdrauliline planeerkopp 800mm
*Kaevekopp 40cm
*Kihv

Kütus: Diisel

100,00 

  Päringuvorm

  SKU: Berger Kraus BK1200AS-1

  Kirjeldus

  Berger Kraus miniekskavaator BK1200AS (RENT)

   

  Miniekskavaatori rentimine on paljude projektide jaoks kasulik ja mugav valik. Siin on mõned peamised eelised:

  1. Kulude kokkuhoid: Miniekskavaatori ostmine on suur investeering. Rentimine võimaldab säästa raha, sest maksad ainult siis, kui masinat tegelikult kasutad. Lisaks ei pea muretsema hooldus- ja remondikulude pärast.
  2. Paindlikkus: Rentimine annab võimaluse kasutada erinevat tüüpi miniekskavaatoreid sõltuvalt konkreetse projekti vajadustest. Võid valida just sobiva suuruse ja võimsusega masina.
  3. Hooldus ja remont: Rendifirmad hoolitsevad tavaliselt rendimasinate hoolduse ja remondi eest. See tähendab, et sa ei pea muretsema seadme korrashoiu pärast ja saad keskenduda tööle.

   

  Miniekskavaatorid on väikesed, kompaktsed ja manööverdatavad ekskavaatorid, mis on mõeldud kasutamiseks kitsastes või piiratud ruumides, nagu aedades, linnatänavatel või ehitusplatsidel, kus suuremad masinad ei pruugi mahutuda. Need masinad on varustatud kabiini, kütusepaagi ja hüdraulikasüsteemiga ning neil on mitmesugused kaevevõimsused sõltuvalt mudelist.

  Siin on mõned olulised omadused ja kasutusalad miniekskavaatorite kohta:

  Kompaktsus: Miniekskavaatorid on tavaliselt kompaktsed, mis võimaldab neil lihtsasti manööverdada ja töötada kitsastes oludes. See muudab need ideaalseks valikuks piiratud ruumidega tööde jaoks.

  Mitmekülgsus: Need masinad on mitmekülgsed ning neid saab kasutada mitmesuguste ülesannete jaoks, sealhulgas kaevetöödeks, kraavide kaevamiseks, kallutamiseks, laadimiseks ja materjalide transportimiseks.

  Hüdraulikasüsteem: Miniekskavaatorid kasutavad hüdraulikasüsteemi, mis võimaldab neil täpselt ja tõhusalt juhtida kaevamis- ja tõstetöid.

  Manööverdusvõime: Need masinad on varustatud mitmesuguste manööverdusfunktsioonidega, sealhulgas pööratava ülemise konsooli või hüdrauliliste jäikade jalgadega, mis võimaldavad neil liikuda ja töötada piiratud ruumides.

  Erinevad lisaseadmed: Miniekskavaatoritel on sageli mitmesuguseid lisaseadmeid, nagu erineva suurusega koppad, haamrid, purustajad ja kühvlid, mis võimaldavad neil täita erinevaid ülesandeid vastavalt vajadusele.

  Miniekskavaatoreid kasutatakse laialdaselt ehitus-, maastikuarhitektuuri-, põllumajandus- ja muudes tööstusharudes, kus on vaja teha täpseid ja efektiivseid kaevetöid piiratud ruumides. Lisaks on neid sageli kasutatud kodu- ja aiatöödel ning muudel kodustel projektidel.

  Berger Kraus miniekskavaator BK1200AS (RENT)

   

   

  Lisainfo

  Kaal 1100 kg
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge