Ranoja

Pinnasepuur CEDRUSSW02 (RENT)

Availability: Laos

Pinnasepuur CEDRUSSW02
Mootor: Zongshen XP140A (easy start) 141 cm3
Kütusepaak 0,8L
Max puuri kiirus: 200 rpm
Kaal ilma puurita: 17 kg

Kaasa saab valitud pinnasepuurid:
Lisaseadmed:
Pinnasepuur läbimõõduga 150mm
Pinnasepuur läbimõõduga 200mm
Pinnasepuur läbimõõduga 250mm

Bensiin 98

35,00 

  Päringuvorm

  SKU: CEDRUSSW02-1
  Kategooria: Sildid: ,

  Kirjeldus

  Pinnasepuur CEDRUSSW02
  Pinnasepuur Cedrus SW02 on võimas masin neljataktilise 141 cm3 mootoriga.

  Masin on varustatud vedruga, mis kaitseb operaatorit puurimisseadme töötamise ajal. Soovi korral saab Cedrus SW02 varustada puuritega läbimõõduga 150 mm, 200 mm, 250 mm.

  SW02 pinnasepuuri saab juhtida ühe või kahe operaatoriga.
  Pinnasepuuri tuntakse ka maapuuri nimega.

  Bensiinimootoriga pinnasepuur on üks oluline tööriist ehitusplatsidel, eriti siis, kui on vaja teha auke või puurida pinnasesse. Siin on mõned aspektid, mida tasuks kaaluda selle kasutamisel ehitusel:

  Mugavus ja kiirus: Bensiinimootoriga pinnasepuurid on tavaliselt võimsad ja võimaldavad kiiret ja efektiivset puurimist. Need sobivad eriti hästi kohtadesse, kus elektrivarustus pole kättesaadav või kus juurdepääs on piiratud.

  Mitmekülgsus: Need puurid on saadaval erinevate läbimõõtude ja pikkustega ning neid saab kohandada vastavalt konkreetsetele ehitusvajadustele. Näiteks võib neid kasutada aukude puurimiseks postide või tugitalade paigaldamiseks.

  Maastikutingimused: Bensiinimootoriga pinnasepuurid sobivad hästi erinevatesse maastikutingimustesse, sealhulgas kivise pinnase ja metsaga aladele, kus elektrilised puurid võivad olla ebapraktilised või sobimatud.

  Pinnasepuuriga aiapostide puurimine võib olla väga efektiivne ja kiire viis aiapiirete paigaldamiseks. Siin on mõned olulised sammud ja kaalutlused selle protsessi jaoks:

  Mõõdistamine ja planeerimine: Enne puurimist mõõda hoolikalt välja, kuhu soovid aiaposte paigaldada. Veendu, et postide vaheline kaugus oleks ühtlane ja vastaks sinu aiakujundusele. Samuti veendu, et tead, kus asuvad maa all olevad torud, juhtmed või muud infrastruktuurid, et vältida nende kahjustamist.

  Õige puuri valimine: Vali sobiva läbimõõduga pinnasepuur vastavalt aiapostide suurusele. Enamasti kasutatakse 100-200 mm läbimõõduga puure, kuid see võib varieeruda sõltuvalt postide suurusest ja pinnase tihedusest.

  Puurimine: Aseta pinnasepuur maapinnale soovitud kohale ja alusta puurimist. Veendu, et puur oleks vertikaalne, et aiapostid asetseksid sirgelt. Kasuta puuri jõudu ja kiirust vastavalt pinnase tüübile. Mõnikord võib olla vajalik puuri ajutiselt tagasi tõmmata, et lasta mulda lahti tõusta ja seejärel jätkata puurimist.
  Pinnasepuur CEDRUSSW02

  Lisainfo

  Kaal 17 kg
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge