Ranoja

Cedrus adrakomplekt CEDRGL36

Availability: Laos

Cedrus adrakomplekt CEDRGL36
Mõõdud: Pikkus 44 cm, laius 34 cm

Lisaseade sobib masinale:
Cedrus mullafrees GL01 30-80cm

ANTUD SEADME KINNITAMISEKS ON VAJALIK VAHETÜKK:
Cedrus lisaseadme vahetükk CEDRGL32

Garantii 1 aasta (eraisikule 2 aastat)
Seadme eeldatav tarneaeg 2-3 nädalat

79,90 

Saadaval järeltellimisel

SKU: CEDRGL36
Kategooriad: ,

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Mullafreeside lisaseadmed

  Cedrus adrakomplekt CEDRGL36

  on olulised tööriistad, mis täiendavad ja laiendavad mullafreeside funktsionaalsust põllumajanduses ja aiahoolduses. Need lisaseadmed aitavad veelgi paremini kohanduda erinevate pinnasetingimustega ning võimaldavad mullafreesidel täita mitmekülgseid ülesandeid alates mulla ettevalmistamisest kuni kultiveerimiseni. Allpool on mõned näited mullafreeside lisaseadmetest:

  Kartulikopad: Mullafreesidele lisatavad kartulikopad on spetsiaalselt kavandatud kartulite harimiseks. Need koguvad maapinnast kive, umbrohtu ja muud prahimaterjali ning samal ajal säilitavad optimaalsed tingimused kartulite kasvuks.

  Sõelaadapterid: Sõelaadapterid on mullafreesi lisaseadmed, mis võimaldavad mullal paremini seguneda ja eemaldada suuremad kivid, juured ja muud tükid. See aitab tagada ühtlase ja peenema mullastruktuuri.

  Kultivaatorid: Mullafreesidele lisatavad kultivaatorid aitavad mulla pealmist kihti lahti muuta, parandades sellega mulla õhuvahetust ja soodustades taimede juurtele juurdepääsu olulistele toitainetele.

  Muruäärekultivaatorid: Aiarajatiste ja murualade hooldamiseks on saadaval spetsiaalsed mullafreeside lisaseadmed, mis võimaldavad kergesti töödelda ja hooldada muruääri ning keerukama kujuga alasid.

  Mullafreeside lisaseadmed muudavad need tööriistad veelgi mitmekülgsemaks ja kohandatavamaks vastavalt konkreetsetele vajadustele. Tänu neile saavad põllumajandustootjad, aednikud ja haljastusspetsialistid paremini kohanduda erinevate pinnasetingimustega ning saavutada optimaalsed tulemused mulla ettevalmistamisel ja kultiveerimisel.

  Cedrus adrakomplekt CEDRGL36

  Cedrus on bränd, mis on tuntud oma kvaliteetsete aiatööriistade ja aiatehnika lahenduste poolest, pakkudes kasutajatele usaldusväärseid vahendeid aia hooldamiseks ja kujundamiseks. Brändi filosoofia keskendub funktsionaalsusele, vastupidavusele ja kasutusmugavusele, mis teeb Cedrus toodetest atraktiivse valiku nii koduaednikele kui ka professionaalsetele aednikele.

  Cedrus on pühendunud innovatsioonile ja tehnoloogilisele arengule, tagades, et nende tooted vastaksid tänapäevastele nõudmistele ja vajadustele. Brändi tootevalik hõlmab mitmesuguseid aiatööriistu, alates oksapurustajatest ja muruniidukitest kuni trimmerite ja lehepuhuriteni. Iga toode on hoolikalt disainitud, arvestades kasutajate vajadusi ja keskkonnasõbralikkust.

  Cedrus panustab jätkusuutlikkusse, pakkudes tooteid, mis aitavad vähendada aiajäätmete kogust ja soodustavad taaskasutust. Lisaks on bränd tuntud oma klienditeeninduse ja tootekvaliteedi poolest, pakkudes tarbijatele kindlustunnet oma valiku suhtes.

  Brändi CEDRUS taga on pühendunud meeskond, kes usub, et iga aednik peaks saama nautida aiatöid ilma kompromissideta. Cedrus tooted on loodud selleks, et muuta aiatööd lihtsamaks, tõhusamaks ja nauditavamaks. Olgu tegemist aia korrastamise, rohu niitmise või oksapurustamisega – Cedrus brändi all leiab igaüks endale sobiva lahenduse oma aia eest hoolitsemiseks.

  edrus-adra-komplekt-CEDRGL36
  Sa vaatad: Cedrus adrakomplekt CEDRGL36 79,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge