Ranoja

Cedrus mullafrees GLX540

Availability: Laos

Cedrus mullafrees GLX540
Mootor: Weima 170F/P
Tüüp: neljataktiline bensiinimootor OHV
Võimsus: 212m3, 4kw /3600rpm
Kütus: bensiin
Töölaius: 54cm
Töösügavus: 16cm
Käigud: edasi/tagasi 2/1
Kütusepaagi maht: 3,6L
Kaal: 90 kg
Garantii 1 aasta (eraisikule 2 aastat)
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

990,00 

1 laos

Brändid:
SKU: GLX540

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Cedrus mullafrees GLX540 on oluline põllumajandusmasin, mida kasutatakse mulla ettevalmistamiseks istutamiseks või külvamiseks. Selle funktsiooniks on mullakihi õhutamine, peenestamine ja segamine.

  Mullafrees on vajalik põllumajandustööriist, mis mängib olulist rolli põllumajandusmaastiku ettevalmistamisel istutamiseks või külvamiseks. Selle seadme peamine eesmärk on mulla struktuuri ja tekstuuri parandamine, tagades optimaalsed tingimused taimekasvuks.

  Üks olulisemaid funktsioone, mida mullafrees täidab, on mulla õhutamine. See lõdvendab mulla struktuuri, vähendades mulla tihedust ja suurendades selles õhuvahetust. Õhurikkam mullakiht võimaldab juurtele paremini ligipääsu hapnikule, mis on oluline taimede hingamiseks ja juurekasvuks.

  Lisaks mulla õhutamisele aitab mullafrees ka mulla peenestamisel. See purustab mulla suuremad tükid väiksemateks osadeks, luues ühtlase ja peene mullakihi. Peenestatud mullakiht omakorda soodustab vee ja toitainete paremat imendumist ning juurte hõlpsamat läbimist.

  Mullafreesi kasutatakse ka mulla segamiseks erinevate lisanditega, nagu kompost või väetised. See võimaldab paremat jaotumist ja segunemist, tagades toitainete ühtlasema jaotuse mullas ning seeläbi parandades taimekasvu.

  Veel üks oluline aspekt mullafreesi kasutamisel on umbrohtude kontroll. Freesimine hävitab umbrohu juured ja segab nende kasvu, vähendades seeläbi umbrohtude konkurentsi kultuurtaimedega ning hõlbustades nende kasvu ja arengut.

  Mullafreesi mitmekülgsus muudab selle vajalikuks tööriistaks erinevates põllumajanduslikes olukordades, alates suurtest põllumajandusettevõtetest kuni koduaedadeni. Selle abil saavad põllumehed ja aednikud luua optimaalseid kasvutingimusi erinevatele taimedele, suurendades saagikust ja parandades mulla viljakust.

  Kokkuvõttes on mullafrees mitmekülgne ja hädavajalik tööriist, mis parandab mulla struktuuri, õhutab seda, segab lisandeid ning aitab kontrollida umbrohtusid. Selle abil saavutatakse parem taimekasv ning suurendatakse saagikust, muutes selle väärtuslikuks investeeringuks igale põllumajandusettevõttele või aednikule.

  CEDRUS on üks suurimaid aiandusmasinate, tööriistade ning metsandus tarvikute edasimüüjaid Poolas.
  Meie eesmärk on pakkuda klientidele kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimeliste hindadega.
  Alates 2016. aastast oleme arendanud ka oma kaubamärgi all olevat tootesarja Cedrus.
  Hetkel pakume enam kui 100 tüüpi CEDRUS kaubamärgi aia- ja ehitusmasinaid, samuti kõiki hooldustarvikuid ja varuosi.

  Lisainfo

  Kaal 90 kg
  Cedrus mullafrees GLX540
  Sa vaatad: Cedrus mullafrees GLX540 990,00 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge