Ranoja

Murutraktori aku Globe 250 A 12V

Availability: Laos

Murutraktori aku Globe 250 A 12V

Mõõtmed: 185.00 x 125.00 x 178.00mm
Tüüp: -/+
Pinge: 12V
Amprid külmkäivitamisel: 250 A
Aku mahtuvus: 28 Ah
Kirjeldus: laetud, happega, kõrgus 162/178mm

Seadme eeldatav tarneaeg 3-4 tööpäeva

Original price was: 65,00 €.Current price is: 55,90 €.

Saadaval järeltellimisel

Brändid:
SKU: 1805-12N24-3-H

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Murutraktori aku Globe 250 A 12V
  Globe on üks paljudest tootjatest, kes pakub murutraktoritele mõeldud akusid. Globe’i murutraktorite akud võivad olla erinevad vastavalt mudelile, mahutavusele ja tehnilistele omadustele. Siin on mõned mõtted Globe’i murutraktorite akude ja nende kvaliteedi kohta:

  Tehnilised omadused: Globe’i murutraktorite akud võivad pakkuda erinevaid tehnilisi omadusi, sealhulgas erinevaid mahutavusi, pingeid ja käivitusvõimekust. Need omadused võivad varieeruda sõltuvalt konkreetsest mudelist ja kasutusotstarbest.

  Kvaliteedikontroll: Nagu enamiku akude puhul, on oluline, et Globe’i murutraktorite akud vastaksid kvaliteedistandarditele ja oleksid kvaliteedikontrolli all tootmise ja testimise ajal. See tagab, et akud vastavad nõutavatele jõudluse, vastupidavuse ja ohutusstandarditele.

  Murutraktori akud on oluline osa murutraktori elektrisüsteemist ning nende peamine otstarve on pakkuda vajalikku elektrivoolu traktori mootori käivitamiseks ja elektriseadmete toiteks. Siin on mõned olulised punktid nende akude kohta:

  Elektrisüsteemi toide: Murutraktori akud varustavad elektrisüsteemi vajaliku energiaga, et käivitada traktori mootor ning toita erinevaid elektriseadmeid, nagu tuled, süütesüsteem ja muud lisaseadmed.

  Käivitusvõimekus: Üks peamisi omadusi, mida hinnatakse murutraktori akude puhul, on nende käivitusvõimekus. Need peavad olema võimelised pakkuma piisavalt võimsust, et käivitada traktori mootor nii külmadel talvepäevadel kui ka soojadel suvepäevadel.

  Hooldus: Murutraktori akud vajavad regulaarset hooldust, sealhulgas laadimist, puhastamist ja kontrollimist, et tagada nende optimaalne jõudlus ja pikem kasutusiga. Laadimissüsteem peaks olema võimeline hoidma akut korralikult laetuna, et tagada selle valmisolek käivitamiseks.

  Paigutamine ja kaitsmine: Murutraktori akud tuleks paigutada kindlalt ja turvaliselt, et vältida nende kahjustamist vibratsiooni või põrutuste tõttu. Lisaks tuleks neid hoida kuivas ja temperatuuril, mis ei kahjustaks akut. Mõned murutraktorid võivad olla varustatud spetsiaalsete akukastidega, et kaitsta akut ja pikendada selle eluiga.

  Kokkuvõttes võib öelda, et murutraktori akud on oluline komponent, mis tagab traktori elektrisüsteemi tõrgeteta toimimise ning mängivad olulist rolli traktori töövõimekuses ja kasutusmugavuses. Korrapärane hooldus ja õige käitlemine aitavad tagada akude pika kasutusea ja optimaalse jõudluse.
  Murutraktori aku Globe 250 A 12V

  Lisainfo

  Kaal 8,10 kg
  murutraktorite ja niidukite akud
  Sa vaatad: Murutraktori aku Globe 250 A 12V Original price was: 65,00 €.Current price is: 55,90 €.
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge