Cedrus sillutiste puhastaja CEDSC02 harjased

Availability: Laos

Sobib seadmele sillutiste puhastaja CEDRUS CEDSC02
Komplekt koosneb 9- st kombineeritud harjasest.
Harjased koosnevad teras ning plastik vitsadest.
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

155,90 

Brändid:
SKU: 900022/L

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Cedrus sillutiste puhastaja CEDSC02 harjased on olulised komponendid, mis parandavad tõhusust sillutiste puhastamisel. Sillutised, olgu need siis kivi-, tellis- või betoonpinnad, on vastuvõtlikud erinevatele mustusele, sammaldusele, lehtedele ja muudele saasteainetele. Sillutiste puhastaja harjased aitavad nende probleemide vastu võidelda mitmel viisil.

  Cedrus sillutiste puhastaja CEDSC02 harjased aitavad mehhaaniliselt eemaldada mustust ja saasteaineid. Kõvad harjased suudavad tõhusalt lahti murda ja eemaldada pinnalt kinnitunud mustuse, sammalduse või kergelt juurdunud umbrohu. See mehaaniline puhastusmeetod on efektiivne ilma kemikaalide kasutamiseta, mis võib olla oluline keskkonnasõbraliku lähenemise jaoks.

  Cedrus sillutiste puhastaja CEDSC02 harjased on reguleeritavad ning võimaldavad kohandada harjaste survet vastavalt puhastatava pinna tüübile ja seisukorrale. See annab kasutajale täpse kontrolli ja võimaldab kohandada puhastamisprotsessi vastavalt vajadusele, tagades optimaalse tulemuse ilma liigse surve või kulumiseta.

  Lisaks on mõned sillutiste puhastaja harjased varustatud spetsiaalsete lisafunktsioonidega, näiteks pöörlevate harjastega või erinevate kõrgustega harjastega, mis suurendavad nende tõhusust ja kohanemisvõimet erinevate pinnastruktuuridega. See võimaldab harjastel pääseda ligi raskesti ligipääsetavatele kohtadele ja tagab ühtlase puhastustulemuse.

  Kokkuvõttes on sillutiste puhastaja harjased hädavajalikud tööriistad, mis teevad sillutiste puhastamise tõhusaks, kiireks ja keskkonnasõbralikuks. Need mitmekülgsed harjased aitavad säilitada sillutise esteetilist välimust, tagavad ohutuse libedate ja määrdunud pindade vältimisel ning pikendavad pindade eluiga, muutes need oluliseks lisaks igale väliterrassile, aiateele või muule sillutatud pinnale.

  Cedrus panustab jätkusuutlikkusse, pakkudes tooteid, mis aitavad vähendada aiajäätmete kogust ja soodustavad taaskasutust. Lisaks on bränd tuntud oma klienditeeninduse ja tootekvaliteedi poolest, pakkudes tarbijatele kindlustunnet oma valiku suhtes.

  Brändi CEDRUS taga on pühendunud meeskond, kes usub, et iga aednik peaks saama nautida aiatöid ilma kompromissideta. Cedrus tooted on loodud selleks, et muuta aiatööd lihtsamaks, tõhusamaks ja nauditavamaks. Olgu tegemist aia korrastamise, rohu niitmise või oksapurustamisega – Cedrus brändi all leiab igaüks endale sobiva lahenduse oma aia eest hoolitsemiseks.

  Lisainfo

  Kaal 0,2 kg
  Cedrus sillutiste puhastaja CEDSC02 harjased
  Sa vaatad: Cedrus sillutiste puhastaja CEDSC02 harjased 155,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge