Ranoja

Kännufreesi trummli rihmaratas

Availability: Laos

Kännufreesi trummli rihmaratas
Sobib seadmetele: Kännufrees CEDRUS FR01 ja LUMAG BSF15
Garantii 1 aasta (eraisikule 2 aastat)
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

22,90 

Brändid:
SKU: 500307

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Kännufreesi trummli rihmaratas on oluline komponent, mis mängib võtmerolli kännufreesi jõuülekandes ja efektiivses toimimises. Selle komponendi vajalikkus tuleneb mitmetest aspektidest, mis hõlmavad kännufreesi jõudlust, vastupidavust ja üldist toimimist.

  Esimene oluline aspekt on rihmaratta roll kännufreesi jõuülekandesüsteemis. Rihmaratas ühendab kännufreesi käigukasti ja mootori, edastades mootori loodavat jõudu freesimisseadmesse. Rihma rattal on erinevad läbimõõdud, mis võimaldavad reguleerida kännufreesi töökiirust ja pöörlemiskiirust vastavalt vajadusele. See annab operaatorile kontrolli kännufreesi töö üle, võimaldades kohandada jõudu ja kiirust vastavalt konkreetsele freesimistööle.

  Teine oluline aspekt on rihmaratta vastupidavus. Kännufrees töötab sageli rasketes tingimustes, kus võib esineda kõrgsurve- ja löögikoormusi. Rihmaratas peab vastu pidama nendele koormustele, tagades samal ajal pideva ja stabiilse jõuülekande. Kvaliteetsest materjalist ja vastupidavast konstruktsioonist rihmaratas tagab, et kännufrees suudab taluda intensiivset kasutamist ja pikaajalist tööd ilma oluliste kulumis- või riketeta.

  Kännufreesi trummli rihmaratas aitab saavutada kännufreesi tõhusa jõudluse. Kuna kännufreesi peamine ülesanne on puude kändude ja juurte tõhus eemaldamine, on vajalik, et jõuülekanne oleks sujuv ja tõhus. Rihmaratas aitab tagada, et mootori loodud energia ja jõud edastatakse freesile ilma jõu kadudeta, tagades maksimaalse töötõhususe ja freesimiskvaliteedi.

  Kokkuvõttes on kännufreesi rihmaratas oluline osa, mis mõjutab otseselt kännufreesi üldist jõudlust ja toimimist. Selle roll jõuülekandes, vastupidavuses ja tõhususes muudab selle komponendi hädavajalikuks, et tagada kännufreesi tõhus töö ja pikaajaline vastupidavus erinevates kasutustingimustes.

  Cedrus panustab jätkusuutlikkusse, pakkudes tooteid, mis aitavad vähendada aiajäätmete kogust ja soodustavad taaskasutust. Lisaks on bränd tuntud oma klienditeeninduse ja tootekvaliteedi poolest, pakkudes tarbijatele kindlustunnet oma valiku suhtes.

  Brändi CEDRUS taga on pühendunud meeskond, kes usub, et iga aednik peaks saama nautida aiatöid ilma kompromissideta. Cedrus tooted on loodud selleks, et muuta aiatööd lihtsamaks, tõhusamaks ja nauditavamaks. Olgu tegemist aia korrastamise, rohu niitmise või oksapurustamisega – Cedrus brändi all leiab igaüks endale sobiva lahenduse oma aia eest hoolitsemiseks.

  Lisainfo

  Kaal 0,1 kg
  Kännufreesi trummli rihmaratas
  Sa vaatad: Kännufreesi trummli rihmaratas 22,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge