Ranoja

Elektrikilp halumasinale SSA400E

Availability: Laos

Komplektne elektrikilp halumasinale SSA400E
Tootekood: 3SSA400E147
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

320,00 

Brändid:
SKU: VO3539

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Kirjeldus:
  Elektrikilp halumasinale SSA400E on oluline osa elektrisüsteemist, mis toidab ja juhib halumasina elektrimootorit. Selle eesmärk on tagada ohutu ja stabiilne elektrivarustus halumasinale ning võimaldada operaatoril kontrollida ja jälgida masina tööd elektrisüsteemi kaudu.

  Elektrikilp halumasinale SSA400E peamised omadused hõlmavad erinevaid komponente ja funktsioone. Elektrikapp sisaldab sageli peakaitselülitit, mis kaitseb masinat ülekoormuse ja lühise eest. See tagab, et elektrivool jaotatakse ohutult ja efektiivselt masina erinevatele osadele.

  Lisaks peakaitselülitile on elektrikapis tavaliselt olemas lülitid, nupud ja juhtseadised, mis võimaldavad operaatoril juhtida masina erinevaid funktsioone. Need võivad hõlmata lõikekõrguse ja -nurga reguleerimist, käivitus- ja seiskamisfunktsioone ning muid spetsiifilisi juhtimisvõimalusi, mis muudavad halumise protsessi efektiivsemaks ja kasutajasõbralikumaks.

  Elektrikapp sisaldab ka turvafunktsioone, mis aitavad vältida õnnetusi ja tagavad kasutaja ohutuse. Näiteks võib olla käepideme lukustussüsteem, mis takistab juhuslikku käivitumist, kui operaator ei ole selleks valmis. Samuti võib olla häire- või hoiatussüsteem, mis annab märku võimalikest probleemidest, nagu ülekuumenemine või rikkeolukord.

  Kokkuvõttes on halumasina SSA400E elektrikapp oluline osa masina ülesehitusest, mis tagab ohutu, stabiilse ja efektiivse elektrivarustuse halumasinale, võimaldades samal ajal operaatoril kontrollida ja juhtida masina erinevaid funktsioone elektrisüsteemi kaudu.

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 5,0 kg
  Elektrikilp halumasinale SSA400E
  Sa vaatad: Elektrikilp halumasinale SSA400E 320,00 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge