Ranoja

Käsistarter pinnasetihendajale Lumag RPI38DE

Availability: Laos

Sobib seadmetele:
Pinnasetihendaja Lumag RPI38DE
Tootekood:3D178FD1
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

65,90 

Brändid:
SKU: VO55

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Kirjeldus:
  Käsistarter pinnasetihendajale Lumag RPI38DE on tehniline seade, mis võimaldab mootori käsitsi käivitamist. See on levinud väikestes mootorites, nagu pinnasetihendaja, oksapurustaja ja aiatööriistade mootorid, kus puudub või on piiratud elektritoide. Käsistarter on oluline komponent, mis annab kasutajale võimaluse mootorit käsitsi käivitada, tagades seeläbi sõltumatuse elektriühendusest.

  Käsistarter pinnasetihendajale Lumag RPI38DE koosneb käepidemest, tõmbenöörist ja käivitusmehhanismist. Käepide on tavaliselt kinnitatud mootori külge ja selle abil saab kasutaja tõmmates nöörist mootorit käivitada. Sidur ühendab käsistarteri mootoriga, lubades mootori käivitamise ajal mootori pöörlemist. Käivitusmehhanism sisaldab vedrude ja hammasrattaid, mis muundavad käepideme pöörleva liikumise mootori käivitamiseks vajalikuks pöörlemiseks.

  Käsistarter on eriti oluline olukordades, kus elektrit ei ole kättesaadav või on piiratud. Näiteks aiatraktorid, muruniidukid ja kettsaed kasutavad sageli käsistarterit, et tagada käivitus ka kaugemates või elektrivõrgu puudumise kohtades.

  RPI38DE käsistarterid on tuntud oma lihtsuse ja vastupidavuse poolest. Neil on sageli vähe liikuvaid osi, mis vähendab hooldusvajadust ja muudab nad usaldusväärseteks käivitusseadmeteks.

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 0,3 kg
  Käsistarter Lumag RPI38DE
  Sa vaatad: Käsistarter pinnasetihendajale Lumag RPI38DE 65,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge