Ranoja

Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 äraveo konveierlint

Availability: Laos

Sobivad seadmetele SSA400 ja SSA500 seeria halumasinatele.
Saadaval erinevad laiused 20 ja 25 cm
Tootekood: 3SSA500105
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

275,90 

Brändid:
SKU: VO3517

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 äraveo konveierlint on oluline komponent, mis täidab mitmeid funktsioone, suurendades märgatavalt masina tõhusust ja tööjõudu. Selle vajadus tuleneb peamiselt palgistruktuuride ja puude efektiivsest ja kiirest äraveost pärast lõikamist.

  Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 äraveo konveierlint tagab tõhusa ja kiire palgihunniku loomise. Pärast lõikamist võetakse palgid vastu konveierilindil, mis liigub automaatselt ja sujuvalt. See kiirendab oluliselt palgiteisaldamise protsessi, vähendades tööjõu vajadust ja suurendades töö efektiivsust.

  Teiseks tagab äraveo konveier lint ohutu ja kontrollitud halu liikumise. Halud on raske ja suuremõõtmelised objektid ning nende käsitsi teisaldamine võib olla ohtlik ja nõuda palju füüsilist pingutust. Konveierlindi abil liigutatakse halud automaatselt ja kontrollitult, vähendades õnnetuste ja vigastuste riski ning tagades operaatorite ohutuse.

  Samuti aitab äraveo konveier lint vähendada füüsilist koormust operaatoritel. Käsitsi halu liigutamine võib olla füüsiliselt kurnav ja nõudlik, eriti kui tegemist on suurte või raskete halgudega. Konveier lindi abil väheneb vajadus käsitsi tõstmise ja liigutamise järele, mis omakorda suurendab töö mugavust ja vähendab töötajate koormust.

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 0,5 kg
  Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 äraveo konveierlint
  Sa vaatad: Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 äraveo konveierlint 275,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge