Ranoja

Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 lõhkujatross

Availability: Laos

Sobivad seadmetele SSA400 ja SSA500 seeria halumasinatele.
Mõeldud lõhkumissamba automaatseks aktiveerimiseks.
Tootekood: 3SSA500GS
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

22,90 

Brändid:
SKU: VO153

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 lõhkujatross kasutatakse masina lõhkumissamba automaatseks aktiveerimiseks ning on oluline innovatsioon, mis toob kaasa mitmeid eeliseid nii ohutuse kui ka efektiivsuse valdkonnas. Automaatse aktiveerimise süsteemide kaudu saab halumasina tööd juhtida ja optimeerida, tagades samal ajal operatsioonide turvalisuse ja tõhususe.

  Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 lõhkujatross kasutamine suurendab ohutust, tagades masina käivitumise ainult siis, kui tross on õigesti paigaldatud ja pingul. See välistab võimaluse, et masin võiks töötada ebasoovitavatel tingimustel või ilma vajalike ohutusmeetmeteta. Automaatse aktiveerimise süsteemiga tross tagab, et enne töö alustamist on täidetud kõik ohutusnõuded ja et töökeskkond on valmis masina kasutamiseks.

  Trossi automaatne aktiveerimine aidatab vähendada inimfaktori põhjustatud vigu ja vähendada õnnetuste riski. Kui masin käivitub automaatselt alles pärast korrektse trossi paigaldamist, väheneb oluliselt võimalus, et masin töötaks ebaturvalistes või mittetäielikult ettevalmistatud tingimustes.

  Kokkuvõttes on halumasina trossi automaatne aktiveerimissüsteem väärtuslik innovatsioon, mis toob kaasa ohutuse, efektiivsuse ja töötõhususe parandamise mäetööstuse ja ehitusvaldkonna tööprotsessides. See muudab masinate käitamise turvalisemaks, kiiremaks ja tõhusamaks, edendades samal ajal tõhusamat töövoogu ja operatsioonide juhtimist.

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 0,1 kg
  Halumasina SSA400 ja SSA500 lõhkujatross
  Sa vaatad: Halumasin Lumag SSA400 ja SSA500 lõhkujatross 22,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge