Ranoja

Järelveetav puulõhkumismasin (RENT)

Availability: Laos

Järelveetav puulõhkumismasin (RENT)

Bensiinimootor Honda 270 6kw
Lõhkumisjõud: 16ton
Max lõhkumiskõrgus: 1150mm
Kaal 530kg
Vajadusel saab kaasa pakukõrgenduse!
Masinat on võimalik transportida kui “pukseeritavat seadet”

Lõhu enda suured ja jändrikud pakud meie mobiilse pakulõhkujaga!
Uniforesti 16 tonnine seade on mugav, ohutu ja võimas! Küsi julgelt saadavust!

Bensiin 98!

80,00 

  Päringuvorm

  SKU: 1014616-1
  Kategooria: Sildid: , ,

  Kirjeldus

  Järelveetav puulõhkumismasin (RENT)

  Spetsiaalne TR-mudel on paigaldatud haagisele ja jõuallikaks on bensiinimootor. TR mudel on bensiinimootoriga ja seda saab ühendada erasõidukitega.
  TR-mudelit on võimalik võtta arvele ja osaleda liikluses.

  Bensiinimootor (TR)
  1. Neljataktiline bensiinimootor 6 kW.
  2. Varustatud hüdrosilindriga töö- ja transpordiasendi vahetamiseks.
  puulõhkumismasina rent

  TR mudel transporditavas asendis
  puulõhkumismasina rent

  Uniforest on tuntud metsa- ja puidutöömasinate tootja, kes on spetsialiseerunud kvaliteetsetele metsa- ja puidutööriistadele. Nende tootevalikusse võivad kuuluda erinevad puulõhkumismasinad, sealhulgas järelveetavad mudelid.

  Järelveetavad puulõhkumismasinad on mõeldud lihtsustama puude lõhkumist ja tükeldamist metsas või mujal. Need masinad on tavaliselt varustatud võimsa mootori ja lõiketeradega, mis võimaldavad kiiret ja efektiivset tööd. Uniforesti järelveetavad puulõhkumismasinad võivad olla varustatud erinevate võimsus- ja suurusklassidega vastavalt kasutaja vajadustele ja eelistustele.

  Efektiivsus: Puulõhkumismasinad võimaldavad kiiret ja tõhusat puude lõhkumist ning tükeldamist, vähendades oluliselt tööaega ja pingutust, mida vajatakse küttepuude ettevalmistamiseks.
  Ohutus: Puude käsitsi lõhkumine võib olla ohtlik ja füüsiliselt kurnav. Puulõhkumismasinad vähendavad vigastuste ohtu, kuna need võimaldavad puude lõhkumist ja tükeldamist ilma otsese füüsilise kokkupuuteta teravate tööriistadega.
  Täpsus: Puulõhkumismasinad võimaldavad saavutada ühtlase suurusega küttepuud, mis on oluline nende põletamiseks ahjudes, kaminates ja pliitides. Ühtlane suurus tagab parema põlemise ja kütteefektiivsuse.

  Mitmekülgsus: Puulõhkumismasinaid on erinevaid suurusi ja võimsusi, mis võimaldab neid kohandada erinevate puuliikide ja läbimõõtude töötlemiseks. See muudab need sobivaks erinevate küttepuude tootmise vajaduste jaoks.

  Ökonoomsus: Kuigi puulõhkumismasinate soetamine võib alguses olla investeering, võivad need pikas perspektiivis säästa aega ja energiat ning vähendada tööjõukulusid, muutes küttepuude tootmise tõhusamaks ja kulutõhusamaks.

  UNIFOREST on maailmas tuntud kõrgekvaliteediliste metsamasinate uuendusliku tootjana. Meie lahendusi loob spetsialiseerunud ja lojaalsete töötajate interdistsiplinaarne meeskond.
  Järelveetav puulõhkumismasin (RENT)

  Lisainfo

  Kaal 530 kg
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge