Ranoja

Kännufreesi CEDFR01 lõiketera (vasak)

Availability: Laos

Kännufreesi CEDFR01 lõiketera (vasak)
Sobib seadmetele kännufrees CEDRUS CEDFR01
Tootekood: 500303
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

13,90 

Brändid:
SKU: VO3542

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Kännufreesi CEDFR01 lõiketera on spetsiaalselt kavandatud ja konstrueeritud, et tagada tõhus juurte ja kändude eemaldamine maapinnast. See konkreetne lõiketera on mõeldud kasutamiseks CEDFR01 tüüpi kännufreesides, pakkudes täpsust, vastupidavust ja tõhusust maastiku korrastamiseks.

  Kännufreesi CEDFR01 lõiketera (vasak) valmistatakse kõrgekvaliteedilisest terasest, mis on tuntud oma vastupidavuse ja kulumiskindluse poolest. Teras peab taluma suurt survet ja vastu pidama kokkupuutele erinevate pinnase- ja juurestruktuuridega. Kvaliteetne materjal tagab, et tera suudab säilitada oma teravuse ja vastupidavuse isegi rasketes töötingimustes.

  Lõiketera disain on hoolikalt välja töötatud, võttes arvesse kännufreesi spetsiifikat ja nõudeid. Hammaste paigutus, teritus ja geomeetria on kohandatud optimaalseks lõiketulemuseks. Terade struktuur võimaldab neil tõhusalt purustada puujuured ja kännud, muutes kännufreesi tõhusaks vahendiks maastiku kujundamisel ja puude eemaldamisel. Lisaks aitab terade korralik disain vähendada vibratsiooni, tagades stabiilse ja ohutu käitamise.

  Kännufreesi CEDFR01 lõiketera (vasak) hooldus on oluline aspekt selle tõhususe tagamisel. Regulaarne teritamine, puhastamine ja vajadusel terade asendamine on osa kännufreesi hooldusrutiinist, mis tagab lõiketera pika kasutusea ja optimaalse jõudluse.

  Cedrus on pühendunud innovatsioonile ja tehnoloogilisele arengule, tagades, et nende tooted vastaksid tänapäevastele nõudmistele ja vajadustele. Brändi tootevalik hõlmab mitmesuguseid aiatööriistu, alates oksapurustajatest ja muruniidukitest kuni trimmerite ja lehepuhuriteni. Iga toode on hoolikalt disainitud, arvestades kasutajate vajadusi ja keskkonnasõbralikkust.

  Cedrus panustab jätkusuutlikkusse, pakkudes tooteid, mis aitavad vähendada aiajäätmete kogust ja soodustavad taaskasutust. Lisaks on bränd tuntud oma klienditeeninduse ja tootekvaliteedi poolest, pakkudes tarbijatele kindlustunnet oma valiku suhtes.
  Brändi CEDRUS taga on pühendunud meeskond, kes usub, et iga aednik peaks saama nautida aiatöid ilma kompromissideta. Cedrus tooted on loodud selleks, et muuta aiatööd lihtsamaks, tõhusamaks ja nauditavamaks. Olgu tegemist aia korrastamise, rohu niitmise või oksapurustamisega – Cedrus brändi all leiab igaüks endale sobiva lahenduse oma aia eest hoolitsemiseks.

  Lisainfo

  Kaal 0,1 kg
  Kännufreesi CEDFR01 lõiketera (vasak)
  Sa vaatad: Kännufreesi CEDFR01 lõiketera (vasak) 13,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge