Ranoja

Kütusefilter minikallurile VH500

Availability: Laos

Kütusefilter VH500
Sobib seadmele Minidumper VH500
Tootekood:3LC178FD100102

19,20 

Brändid:
SKU: VO358

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Kirjeldus: Kütusefilter minikallurile VH500
  Diiselmootoriga seadmete oluline osa on kütusefilter see mängib võtmerolli mootori jõudluse, kütuseefektiivsuse ja üldise usaldusväärsuse tagamisel. Kütusefiltrid on loodud selleks, et eraldada kütuses olevad saasteained ja osakesed, ennetades neid sattumast diiselmootorisse, kus need võiksid põhjustada kahjustusi või halvendada jõudlust.

  Kütusefiltrite tööpõhimõte põhineb mehaanilisel filtreerimisel, kus kütusevool läbib spetsiaalse filtrimaterjali, mis peab kinni erineva suurusega osakesed. Tavaliselt filtreeritakse välja veesette, tahked osakesed ja muud saasteained, tagades puhta ja kvaliteetse diislikütuse, mis jõuab mootorisse.

  Need filtrid on eriti olulised diiselmootorite jaoks, kuna diislikütus võib sisaldada lisandeid, nagu vesi, tolm, rooste ja mikroobid, mis kõik võivad kahjustada kütuse- ja süütesüsteemi komponente. Kütusefilter aitab ennetada ummistusi kütusesüsteemis, suurendades mootori töökindlust ja pikendades selle eluiga.

  Regulaarne diiselkütusefiltri hooldus on oluline, kuna see tagab sõiduki järjepideva ja efektiivse toimimise. Filtri vahetamine vastavalt tootja soovitustele on oluline, et säilitada mootori optimaalne jõudlus ja kütusekulu. Tänapäeva tehnoloogilised kütusefiltrid on sageli varustatud ka veeseparatsiooni süsteemidega, mis täiendavalt kaitsevad mootorit niiskuse eest.

  Kütusefilter minikallurile VH500 minikalluril ja ka teistel seadmetel on möödapääsmatu osa hoolduses, pakkudes usaldusväärset kaitset kütusesüsteemile ja suurendades sõiduki tõhusust ning ökonoomsust.

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 0,1 kg
  Kütusefilter minikallurile VH500
  Sa vaatad: Kütusefilter minikallurile VH500 19,20 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge