Ranoja

Kütusefilter pinnasetihendajale RP160 HPC

Availability: Laos

Kütusefilter RP160 HPC
Sobib seadmele pinnasetihendaja RP160 HPC
Tootekood: BE4018
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

4,90 

Brändid:
SKU: VO307

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Kirjeldus:
  Väike ehitustehnika Kütusefilter pinnasetihendajale RP160 HPC SL1821F on oluline komponent, mis tagab kütusepuhtuse ja maksimeerib ehitustehnika jõudlust. See filtri mudel on spetsiaalselt loodud vastu pidama ehituskeskkonna väljakutsetele ja tagama mootorite optimaalse toimimise. SL1821F kütusefilter kaitseb ehitustehnika kütusesüsteemi tõhusalt, filtreerides välja kahjulikud osakesed, veesette ja muud saasteained, mis võivad kahjustada mootoreid ja vähendada nende tööiga. Filtri mitmekihiline struktuur tagab efektiivse filtreerimise, kinni pidades isegi mikroskoopilisi osakesi, mis võivad põhjustada kahjustusi süsteemis. SL1821F kütusefilter on vastupidav ja loodud vastu pidama kütusega seotud ekstreemsetele tingimustele, nagu vibratsioon ja kõrge rõhk.

  Selle paigaldamine on lihtne ja see sobib mitmesuguste ehitustehnika mudelitega, nagu miniekskavaatorid, bobcat’id, generaatorid ja muud sarnased masinad. Regulaarne kütusefiltri vahetamine on oluline osa masinate hooldusest, kuna see tagab mootorite sujuva toimimise, parandab kütuseefektiivsust ja vähendab hoolduskulusid. Kütusefilter pinnasetihendajale RP160 HPC SL1821F on usaldusväärne lahendus ehitustöödele, kus nõudetakse vastupidavust, tõhusust ja pikaajalist kaitset ehitustehnika kütusesüsteemile. Erinevad filtrid sobivad erinevale tehnikale. Soovitame omalt poolt, et küsi kindlasti lisainfot meie esinduse töötajtelt. Omame kogemust varuosadega juba pikki aastaid ning seadmete hooldus ja varuosad on meie tugev külg. Kvaliteetsed varuosad ja pidev laoseisu parendamine viivad meid pidevalt edasi parema tulemuseni.

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Kütusefilter pinnasetihendajale RP160 HPC
  Sa vaatad: Kütusefilter pinnasetihendajale RP160 HPC 4,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge