Ranoja

Lumag Pinnasetihendaja RPI38DE käigutross

Availability: Laos

Lumag Pinnasetihendaja RPI38DE käigutross
Tootekood: 3RPi38DE1021b
Pikkus: 1080mm
Sobib seadmetele: Lumag pinnasetihendaja RPI38DE
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

85,90 

Brändid:
SKU: VO151

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Lumag Pinnasetihendaja RPI38DE kasutavad käigutrossi kui olulist komponenti, et tagada nende efektiivne ja turvaline liikumine ehitusplatsil. Käigutross on spetsiaalselt kavandatud vastu pidama suurele koormusele ja vastama täpsetele nõuetele, mis on seotud pinnasetihendaja tõhusa ja ohutu tööga.

  Käigutross on valmistatud vastupidavast terasest, mis talub koormust ja tagab vastupidavuse karmides töötingimustes. Tavaliselt on trossi konstruktsioon keerutatud, mis tagab paindlikkuse ja vastupidavuse erinevatele liikumistele ja koormustele, mis võivad tekkida pinnasetihendaja kasutamisel.

  Lumag Pinnasetihendaja RPI38DE käigutrossi üks ots on kindlalt kinnitatud pinnasetihendaja käigumehhanismi külge, luues tugeva ühenduse, mis võimaldab tihendajal liikuda ja töötada vastavalt vajadusele. Teine ots on varustatud käepärase käepidemega, võimaldades operaatoril kontrollida ja suunata pinnasetihendaja liikumist täpselt.

  Kuna pinnasetihendajad toimivad sageli ebatasastel ja muutuvatel pindadel, peab käigutross olema piisavalt vastupidav ja usaldusväärne. Käigutross on loodud vastama kõrgetele ohutus- ja jõudlusstandarditele, pakkudes samal ajal operaatorile mugavust ja kontrolli.

  Käigutross on kriitiline osa pinnasetihendaja terviklikkusest ja toimimisest, muutes selle hädavajalikuks komponendiks ehitusplatsidel, kus nõutakse tõhusat ja turvalist pinnasetihendust.

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 0,1 kg
  Lumag Pinnasetihendaja RPI38DE käigutross
  Sa vaatad: Lumag Pinnasetihendaja RPI38DE käigutross 85,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge