Ranoja

Õhufilter pinnasetihendajale RPI38DE

Availability: Laos

Õhufilter pinnasetihendajale RPi38DE
Sobib seadmetele Lumag pinnasetihendaja RPi38DE
Tootekood: 3LC186FD1207V
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

19,90 

Brändid:
SKU: VO302

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Õhufilter pinnasetihendajale RPI38DE on moodsa tehnoloogia jaoks loodud tipptasemel mootori õhufilter, mis võimaldab seadmetel saavutada optimaalse jõudluse ja kütuseefektiivsuse. See filter on inseneride poolt välja töötatud, et tagada mootori maksimaalne kaitse ning samal ajal hoida ära kahjulikke osakesi ja tolmu, mis võivad kahjustada mootorikomponente.

  Õhufilter pinnasetihendajale RPI38DE filtril unikaalne mitmekihiline struktuur võimaldab kinni pidada isegi kõige peenemaid tolmuosakesi ja õhus lendavaid saasteaineid, mis võivad muidu sattuda mootorisüsteemi. See tagab mootori pikaajalise puhtuse ning vähendab oluliselt kulumist ja korrosiooni.

  Selle filtri paigaldamine on lihtne ja see sobib enamiku seadmete erinevate mudelitega.Õhufilter mitte ainult ei kaitse mootorit, vaid parandab ka seadme kütuseefektiivsust, suurendades seeläbi eluiga ja vähendades heitgaase.

  Tehnoloogia areng on viinud nõudluse suurenemiseni efektiivsete ja vastupidavate õhufiltrite järele, ning 3LC186FD1207V vastab neile ootustele. See filter on saanud tunnustust tootjate seas, kes soovivad pakkuda oma klientidele parimat võimalikku kogemust.

  3LC186FD1207V mootori õhufilter on mitte ainult tehniliselt täpne, vaid ka vastupidav, mis muudab selle ideaalseks valikuks seadmetele, mis vajavad usaldusväärset kaitset ja paremat jõudlust. Seadmete omanikud võivad kindlad olla, et tagab mootorile parima võimaliku hoolduse ja toimimise.

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 0,1 kg
  Õhufilter pinnasetihendajale RPI38DE
  Sa vaatad: Õhufilter pinnasetihendajale RPI38DE 19,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge