Ranoja

Saelatt halumasinale Lumag SSA400

Availability: Laos

Saelatt halumasinale Lumag SSA400
Pikkus: 49cm
Tootekood: 3SSA400G097c
Sobib seadmetele: SSA400G/E/Z
ANTUD TOOTEGA SAAB TUTVUDA MEIE PAIDE ESINDUSES KOHAPEAL!

74,90 

1 laos (saab järeltellida)

Brändid:
SKU: VO3521

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Saelatt halumasinale Lumag SSA400 on tööriist, mis on spetsiaalselt loodud puidu lõikamiseks. See seade on oluline osa metsandus-, ehitus- ja puutööstuses, võimaldades tõhusat ja täpset puidutööd. Halumasinad on saanud oluliseks abivahendiks metsatöödel ja puidutööstuses, muutes puidu töötlemise kiiremaks ja vähem töömahukaks.

  Halumasina saelatt koosneb mitmest peamiselt juhtlatist ja toestruktuurist. Mootor on masina jõuallikas, mis käivitab lõikekettad ja tagab nende pöörlemise. Lõikekettad on varustatud teravate hammastega, mis lõikavad läbi puidu kiiresti ja efektiivselt. Juhtlatt toimib juhendina, mis suunab lõikeketast ja tagab selle täpse liikumise. Toestruktuur annab masinale stabiilsuse ja vastupidavuse.

  Saelatt halumasinale Lumag SSA400 eeliseks on selle võime töötada erineva suuruse ja tüüpi puiduga. Masin on varustatud reguleeritava lõikekõrguse ja -nurga funktsioonidega, võimaldades operaatoril kohandada seadet vastavalt konkreetsele töövajadusele.

  Lisaks puidu lõikamise kiirusele pakub halumasina saelatt ka suurepärast täpsust. Tänu juhtlatile ja täpsetele reguleerimisvõimalustele saab saavutada ühtlast ja siledat lõiget, mis vastab kõrgetele tööstusstandarditele.

  Kokkuvõttes võimaldab halumasina saelatt suurendada tootlikkust ja efektiivsust puidutööstuses, muutes puidu töötlemise kiiremaks, täpsemaks ja vähem kulukaks. Selle mitmekülgsus teeb sellest hinnatud seadme paljudes erinevates tööstusharudes.

  Lumag on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ehitustehnika tarvikute ja seadmete tootmisele. Brändi nimi on saanud tuntuks oma tipptasemel toodete, innovatsiooni ja vastutustundliku äritegevuse poolest.

  Lumagi tootevalik hõlmab mitmesuguseid ehitusseadmeid ja tarvikuid, alates kõrgkvaliteedilistest rasketest masinatest kuni kompaktsete tööriistadeni. Brändi toodete disain on tänapäevane, praktiline ja vastupidav, vastates professionaalsete ehitajate ja kodukasutajate kõrgeimatele standarditele.

  Ettevõte on tuntud oma tehnoloogilise innovatsiooni poolest, püüdes pidevalt uuendada ja parandada oma tooteid vastavalt turu nõudmistele. Lumagi insenerid ja disainerid keskenduvad mitte ainult tõhususele ja vastupidavusele, vaid ka keskkonnasõbralike lahenduste leidmisele, et vähendada ökoloogilist jalajälge.

  Lumag on pühendunud ka klientide rahulolu tagamisele, pakkudes tipptasemel teenindust ja usaldusväärset tuge. Nende klientideks on nii suured ehitusettevõtted kui ka väiksemad kohalikud ettevõtted ning kodukasutajad, kes hindavad vastupidavust ja jõudlust.

  Lisainfo

  Kaal 1 kg
  Saelatt halumasinale Lumag SSA400
  Sa vaatad: Saelatt halumasinale Lumag SSA400 74,90 
  Lisa korvi
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge