Ranoja

Giljotiin kraanale RK 250K

Availability: Laost otsas

Giljotiin kraanale RK 250K

Max lõikelaius (pehme puit) 250mm
Max lõikelaius (kõva puit) 200mm
Max avanemine: 1000mm
Min materjal: 70mm
Max töösurve: 24/240(MPa/bar)
Õlivoog: 40–80 (l/min)
Laius (mm) 800
Sügavus (mm) 660
Kõrgu (mm) 615
Kaal (kg) 220
Hardox 500 lõikenuga

Küsi ka lisaseadmeid RK 250K tööorganile:
Attachment S 40
Attachment S 45
Attachment S 50
Attachment S 60
Attachment MW
Attachment MS 03
Mehaaniline Lock valve (RK 250 K) (lülita välja lõikenuga ja kasuta ainult haaratsina)

Garantii 1 aasta (eraisikule 2 aastat)
Seadme eeldatav tarneaeg 1-2 kuud

Küsi julgelt parimat hinnapakkumist ja tarneaega enda uuele Uniforest seadmele!

5800,00 

Brändid:
SKU: 1010742

Küsi pakkumist

  Kirjeldus

  Giljotiin kraanale RK 250K
  Giljotiin / Raiepeaga on väikese läbimõõduga puidu ja võsa maharaiumine, jõekallaste puhastamine ja järgnev palkidega käsitlemine lihtne ja lihtne. Raiepäid kasutatakse enamasti kommunaalteenuste osutamiseks

  Langetuspea RK250 saab kinnitada ekskavaatoritele või kraanadele ning seda saab kasutada suurte pindade puhastamiseks, nt. g. kommunaalteenuste eest. Nuga on valmistatud materjalist Hardox 500.
  Giljotiin kraanale RK 250K
  giljotiini lõiketera ja varuosad

  Võsa giljotiine saab metsanduses kasutada mitmel otstarbel, eriti kui on vaja teha raiejärgset puhastust või teede rajamist metsaalale. Siin on mõned viisid, kuidas võsa giljotiine ekskavaatoritel ja kraanadel metsanduses kasutatakse:

  Raiejärgne puhastus: Pärast metsaraieid võivad jääda maha puuvõrad, väikesed puud ja muu taimestik, mis takistavad uue metsa kasvu või võivad segada metsateede rajamist ja muid metsandusalaseid tegevusi. Võsa giljotiinid võivad kiiresti ja tõhusalt eemaldada selle taimestiku, et valmistada metsamaad ette uuteks istutusteks või looduslikuks taastumiseks.
  Metsateede rajamine: Enne metsateede rajamist võib olla vaja eemaldada taimestik teede trassi kohal. Võsa giljotiinid võivad olla kasulikud selleks, et lõigata läbi põõsaid, väiksemaid puid ja muud taimestikku, mis võivad segada teede ehitustöid.
  Põlismetsade hooldamine: Mõnes piirkonnas võib olla vaja säilitada põlismetsi või muud taimestikku, mis on muude tegevuste tõttu ohustatud. Võsa giljotiinid võivad olla kasulikud sellise taimestiku hooldamisel, võimaldades eemaldada konkurentsi ja võimaldades tervislikumal taimestikul edasi kasvada.
  Tuleohutuse tagamine: Metsades võib tiheda taimestiku olemasolu suurendada tuleohtu. Võsa giljotiinid võivad aidata eemaldada tuleohtlikku taimestikku, luues tulekaitsekoridore või tulemurde, mis võivad aidata vähendada tule leviku riski.
  Võsa giljotiinide kasutamine metsanduses võib suurendada töö efektiivsust ja vähendada vajadust manuaalse töö järele. Siiski on oluline järgida kohalikke metsandusalaseid eeskirju ja keskkonnaalaseid standardeid ning tagada, et tööd tehakse jätkusuutlikul ja vastutustundlikul viisil, et säilitada metsade tervis ja ökosüsteemi tasakaal. Lisaks tuleb tagada töötajate ohutus ja koolitus võsa giljotiinide ohutuks kasutamiseks.

  Lisainfo

  Kaal 220 kg
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Pilt
  • SKU
  • Rating
  • Hind
  • Ladu
  • Saadavus
  • Lisa korvi
  • Kirjeldus
  • Content
  • Kaal
  • Mõõtmed
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Võrdlema
  Ostukorv sulge